Nieruchomości komercyjne w Wielkiej Brytanii

Nieruchomości komercyjne w Wielkiej Brytanii
Możliwość komentowania Nieruchomości komercyjne w Wielkiej Brytanii została wyłączona, 14/06/2011, przez␣, w␣Europa, komercyjne, świat

Maj na brytyjskim rynku nieruchomości komercyjnych przyniósł ochłodzenie koniunktury. Ogólny indeks aktywności spadł z 1 pkt proc. do minus 3,4 pkt proc. Dużo lepiej nadal radził sobie sektor prywatny, niż państwowy. W przypadku pierwszego z nich utrzymywało się ożywienie, w przypadku drugiego – wyraźny regres. Najbardziej optymistycznie od maja 2010 r. branża nieruchomości komercyjnych spoglądała w najbliższą przyszłość. Przewidywania na kolejne 3 miesiące były wyraźnie pozytywne i poprawiły się w porównaniu z kwietniem (z 1,3 pkt proc. do 7,7 pkt proc.).

Źródło: Home Broker Daily, Photo by Ysangkok (CC-BY)

 

 

 

Omnie Marta Kosińska

Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.