Lokum Deweloper wprowadza do oferty kolejny etap osiedla Lokum Verde we Wrocławiu

Lokum Deweloper wprowadza do oferty kolejny etap osiedla Lokum Verde we Wrocławiu
Możliwość komentowania Lokum Deweloper wprowadza do oferty kolejny etap osiedla Lokum Verde we Wrocławiu została wyłączona, 01/06/2022, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Lokum Deweloper, oferujący mieszkania o podwyższonym standardzie, wprowadza do sprzedaży 75 lokali w ramach III etapu inwestycji Lokum Verde powstającej na wrocławskim Zakrzowie.  

Osiedle Lokum Verde realizowane jest w zielonej, wyjątkowo malowniczej okolicy, przy ulicach Odolanowskiej i Stoczniowej we Wrocławiu. Do tej pory deweloper wprowadził do sprzedaży 246 lokali w etapach I-II, a teraz poszerza ofertę o kolejne 75 komfortowych mieszkań o metrażach od około 30 do ponad 70 m2. W III etapie inwestycji klienci znajdą zarówno kawalerki i funkcjonalne 2 pokoje, idealne dla singli czy par, jak też większe 3- oraz 4-pokojowe lokale, które świetnie sprawdzą się dla rodzin z dziećmi oraz osób poszukujących nieruchomości z dodatkowym pomieszczeniem, mogącym służyć jako domowe biuro, pracownia czy sypialnia dla gości. Oferta dewelopera odpowiada na zróżnicowane potrzeby klientów – część mieszkań w III etapie Lokum Verde będzie dwustronna, dając lokatorom widok na różne strony świata. W niektórych układach przewidziano oddzielną kuchnię, dodatkową toaletę czy osobną garderobę, a do każdego lokum będzie przynależeć loggia, balkon lub prywatny ogród.  

Lokum Verde zostało zaprojektowane jako osiedle-ogród, przepełnione różnorodną, starannie wyselekcjonowaną roślinnością, która pozwoli mieszkańcom na codzienne spędzanie czasu w otoczeniu przyrody, tuż koło domu. To idealne miejsce dla osób, które szukają spokojnej, cichej przestrzeni do życia, z dala od zgiełku i intensywnego tempa miasta, jednak z możliwością wygodnego dojazdu do centrummówi Michał Witkowski, dyrektor ds. sprzedaży Lokum Deweloper. – Inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Otrzymujemy sporą liczbę zapytań dotyczących pojawienia się w sprzedaży mieszkań z kolejnego etapu osiedla. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nabywców wprowadzamy do oferty budynek 7 z III etapu, w którym znaleźć będzie można lokale o zróżnicowanych układach i metrażach. Przekazanie kluczy mieszkańcom tej części osiedla zaplanowane jest na III kwartał 2023 roku  – dodaje Michał Witkowski.  

Na terenie osiedla Lokum Verde powstaną otoczone zielenią ścieżki spacerowo-rowerowe, strefy do odpoczynku i relaksu, a także do aktywnego spędzania czasu – do dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie siłownia terenowa oraz kolorowy plac zabaw dla dzieci. W eleganckich budynkach o stonowanej, jasnej elewacji znajdą się duże okna oraz szklane balustrady, gwarantujące szeroki dopływ naturalnego światła do mieszkań. Wygodę lokatorom zapewnią cichobieżne windy oraz możliwość parkowania w garażach poziemnych i korzystania z komórek lokatorskich. Zabudowa osiedla będzie zróżnicowana pod względem wysokości. Dominować będą budynki 5-kondygnacyjne, pomiędzy którymi powstaną wewnętrzne patia pełne wielu starannie dobranych gatunków roślin. 

Lokalizacja Lokum Verde pozwala na połączenie życia w zacisznej okolicy z możliwością korzystania z zalet, jakie daje duże miasto. Osiedle otacza dobrze rozwinięta infrastruktura, umożliwiająca załatwienie codziennych potrzeb tuż koło domu. W pobliżu mieszczą się żłobki, przedszkola, szkoły oraz osiedlowe sklepy i punkty usługowe, a w niedalekiej odległości znajduje się też centrum handlowe Korona. Już w kilkanaście minut mieszkańcy osiedla będą mogli dostać się w okolice Placu Grunwaldzkiego czy Rynku, zarówno korzystając z własnych środków transportu, jak też z połączeń komunikacji miejskiej. W sąsiedztwie inwestycji Lokum Verde mieści się wiele terenów zielonych, takich jak Park Pawłowicki czy Las Zakrzowski, idealnych na długie spacery, wycieczki rowerowe czy rodzinne pikniki.

Omnie Katarzyna Maciak