Kolejne domy na osiedlu Zielone Rabowice II w budowie

Kolejne domy na osiedlu Zielone Rabowice II w budowie
Możliwość komentowania Kolejne domy na osiedlu Zielone Rabowice II w budowie została wyłączona, 02/08/2019, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

W podpoznańskich Rabowicach Greenbud Development regularnie rozwija osiedle Zielone Rabowice II. Niedługo nastąpią odbiory domów z II etapu inwestycji, a kolejny jest w budowie. Prace są już mocno zaawansowane. 

Greenbud Development podzielił budowę osiedla Zielone Rabowice II na etapy. W każdy z nich deweloper proponuje dwupoziomowe lokale bliźniacze z przestronnym ogrodem. Na początku roku zakończyły się prace w pierwszej części osiedla, gdzie zostało przygotowanych 36 lokali dwupoziomowych, w zabudowie bliźniaczej, o powierzchniach: 74,84 mkw., 85 mkw. i 90 mkw. Wczesną wiosną mieszkańcy odebrali klucze i zaczęli się urządzać. W tym czasie budowano kolejne części osiedla. W II etapie, złożonym z dziesięciu domów (20 lokali mieszkalnych) budowlańcy aktualnie kończą prace, trwa uporządkowanie ogrodów i terenu wokół inwestycji, a także ogrodzenie działek. Gotowe są podjazdy z kostki brukowej, a także drogi dojazdowe do poszczególnych posesji. Przyszli mieszkańcy odbiorą klucze w III kwartale br. 

Powstaje III część osiedla

Mocno zaawansowany jest III etap, którego zakończenie przewiduje się na koniec 2019 roku. Powstanie łącznie 28 lokali, w tym cztery o powierzchni 75 m kw. oraz 24 lokale 83 mkw. – We wszystkich lokalach budowlańcy osiągnęli stan surowy otwarty, a w części z nich zamontowano także stolarkę okienną, pokrycie dachowe i rozpoczęto ocieplanie budynków – Kinga Błaszkowiak, specjalista ds. sprzedaży i marketingu Greenbud Development. 

Więcej przestrzeni i udogodnień

Propozycja dewelopera Greenbud w zabudowie bliźniaczej w Rabowicach wyróżnia się na rynku mieszkaniowym ze względu na dogodną lokalizację domów (2 km od Swarzędza i 8 km od Poznania) w atrakcyjnej cenie. Wystarczy kilka bądź kilkanaście minut, by dotrzeć do dwóch wielkopolskich miast, a na co dzień odpoczywać w otoczeniu pól i lasów w Rabowicach. Wśród klientów dewelopera są młode rodziny z dziećmi, które cenią sobie własny przestronny ogród. Każdy „bliźniak” na osiedlu Zielone Rabowice II powstaje na 400-metrowej działce. – W tym kontekście nasza oferta wyróżnia się w całej gminie Swarzędz, bardzo popularnej wśród osób poszukujących domu. Dodatkowo warto wspomnieć o udogodnieniach dla mieszkańców. Już jesienią w Rabowicach będzie funkcjonować przedszkole i żłobek, dosłownie „po sąsiedzku”, obok naszego osiedla – zaznacza Kinga Błaszkowiak z Greenbud Development. Aktualnie w sprzedaży jest IV etap inwestycji, z 32 lokalami bliźniaczymi, 83 mkw. każdy. 

Greenbud Development wyróżnia się kompleksowym spojrzeniem na inwestycję. Oznacza to, że dba o wszelkie udogodnienia dla mieszkańców oraz infrastrukturę. Należą do nich: alejki wewnątrz osiedla z chodnikami, oświetlenie, kanalizacja oraz sieć internetowa światłowodowa, a to wszystko wpływa na zadowolenie mieszkańców. Wśród opcji dodatkowych deweloper oferuje pakiet „inteligentny dom” oraz alarm zabezpieczający. Greenbud wspiera też różne wydarzenia, współpracując z samorządem lokalnym.

Omnie redakcja