Otwarcie pierwszego hotelu ibis we Wrocławiu

Otwarcie pierwszego hotelu ibis we Wrocławiu
Możliwość komentowania Otwarcie pierwszego hotelu ibis we Wrocławiu została wyłączona, 29/03/2016, przez␣, w␣Europa, Uncategorized

Już 1 kwietnia tego roku zostanie oddany do użytku ibis Wrocław Centrum. W ramach jednej inwestycji dołączy do niego Novotel Wrocław Centrum. To niecodzienne połączenie hoteli reprezentujących klasę ekonomiczną i średnią.

NOWA ODSŁONA
Otwarcie hotelu ibis Wrocław Centrum to efekt trwającej 7 miesięcy modernizacji dawnego hotelu Orbis Wrocław. Odnowiony kompleks zlokalizowany jest w samym centrum stolicy Dolnego Śląska, w bliskiej odległości od głównego dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie znajduje się malownicze Stare Miasto oraz większość atrakcji turystycznych Wrocławia. Ta dogodna lokalizacja sprawia, że jest to idealny obiekt zarówno dla klientów biznesowych jak i tych koncentrujących się wyłącznie na turystyce. W hotelu dostępnych jest 112 pokoi, w tym 55 dwuosobowych z łóżkiem typu Queen oraz dwa przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Co więcej, ibis Wrocław Centrum to pierwszy obiekt, w którym pokoje zostały wyposażone zgodnie z najnowszym standardem marki ibis. Nietuzinkowy design i komfortowe łóżka „Sweet Bed”, z pewnością zagwarantują gościom wyjątkowy odpoczynek.

Rebranding i modernizacja hotelu Orbis Wrocław to ambitne przedsięwzięcie, które ma na celu stworzenie nowej jakości na polskim rynku hotelarskim poprzez połączenie hoteli klasy średniej i ekonomicznej. Novotel & ibis Wrocław Centrum Combo znacznie wzbogaci naszą ofertę i umocni pozycję na strategicznym rynku w Polsce. Druga część obiektu, hotel Novotel Wrocław Centrum otworzy swoje podwoje dla gości jeszcze w tym roku – podkreśla Joanna Świerkosz, VP Marketing, Quality and Loyalty w Polsce i Europie Wschodniej.

DESIGN AVANZI
W nowym hotelu wprowadzono projekt Avanzi, którego głównym założeniem jest otwarta przestrzeń wspólna dająca gościom poczucie komfortu i nieformalnej atmosfery. Centralnym punktem hotelu jest lobby, wyposażone w duże sofy czy stoliki ze wzorem szachownicy. Ściany i sufity zdobią grafiki, które sprawiają że wnętrza są przytulne, a zarazem nowoczesne. W oryginalny sposób została wykorzystana również przestrzeń na tylnej ścianie za recepcją, na której wyświetlane będą w formie cyfrowej praktyczne informacje dla gości m. in. o pogodzie, kursie walut czy też o ofertach specjalnych.

Omnie Piotr Sutkowski