Ile kosztują najtańsze, nowe mieszkania

Możliwość komentowania Ile kosztują najtańsze, nowe mieszkania została wyłączona, 05/07/2023, przez␣, w␣Uncategorized

W jakiej cenie deweloperzy oferują najtańsze mieszkania? Jaki mają metraż? W których inwestycjach je znajdziemy? Kiedy zostaną oddane? Sondę przygotował serwis nieruchomości dompress.pl

Tomasz Kaleta, dyrektor Departamentu Sprzedaży, Develia S.A.

Obecnie najtańsze mieszkania w naszej ofercie znajdują się w inwestycjach Cynamonowa Vita na wrocławskiej Lipie Piotrowskiej, gdzie oferujemy lokale w cenie 6999 zł za mkw. z terminem oddania w pierwszym kwartale 2024 roku.

W projekcie Południe Vita w Gdańsku, który zostanie ukończony w podobnym czasie w sprzedaży są mieszkania w kwocie 7149 zł/mkw.

W inwestycji Słoneczne Miasteczko w krakowskiej dzielnicy Bieżanów-Prokocim lokale są do nabycia w kwocie 8099 zł/mkw. XIII etap tego osiedla został oddany do użytkowania, a XIV planujemy ukończyć w październiku br.

Angelika Kliś, członek zarządu Atal

W warszawskiej inwestycji Zakątek Harmonia II mamy w sprzedaży mieszkanie o powierzchni 40 mkw. w kwocie ponad 375 tys. zł, które zostanie oddane w czwartym kwartale 2025.

W łódzkim projekcie Nowe Miasto Polesie IIIb najtańsze mieszkanie o metrażu 38 mkw. kosztuje przeszło 318 tys. zł. Planowany termin oddania inwestycji to drugi kwartał 2024 roku. W Piotrkowie Trybunalskim w inwestycji Źródlana 31 Residence oferujemy dwupokojowy lokal o powierzchni 34 mkw. za ponad 252 tys. zł.

W Poznaniu w osiedlu Naramowice Odnova jest do kupienia mieszkanie o powierzchni 31 mkw. w kwocie ponad 299 tys. zł, które zostanie oddane w drugim kwartale 2026 roku.

We Wrocławiu w projekcie Atal Strachowicka oferujemy lokal o wielkości 40 mkw. za 399 tys. zł z terminem ukończenia w trzecim kwartale 2025 roku.

W Katowicach w inwestycji Francuska Park VII kawalerka 31mkw. kosztuje 316 tys. zł, a w chorzowskiej Panoramie Reden dwa pokoje o powierzchni 42 mkw. są do nabycia za 346 tys. zł. W Ogrodach Andersa w Gliwicach natomiast mamy kawalerkę 31 mkw. w cenie 300 tys. zł.

W gdańskiej inwestycji Bursztynowa Zatoka lokal o powierzchni 33 mkw. kosztuje ponad 432 tys. zł, w Redzie w projekcie Niebieski Bursztyn mieszkanie o metrażu ok. 33 mkw. oferujemy za ponad 299 tys. zł.

W Krakowie w inwestycji Skwer Harmonia lokal o metrażu 36 mkw. można natomiast kupić za ponad 356 tys. z terminem odbioru w 2024 roku.

Cezary Grabowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Bouygues Immobilier Polska

Inwestycjami, w których oferujemy obecnie najtańsze mieszkania są Nova Talarowa na warszawskim Tarchominie i Lune de Malta w Poznaniu. Średnia cena za mkw. w tych projektach wynosi 12 tys. zł w Lune de Malta i 12,7 tys. zł w Novej Talarowej. To rodzinne osiedla dobrze skomunikowane i usytuowane blisko terenów rekreacyjnych. Oba zostaną oddane do użytkowania w 2025 roku. W ofercie Novej Talarowej posiadamy zarówno kawalerki, jak i mieszkania dwu, trzy i czteropokojowe. Dostępne są lokale z ogródkami, balkonami, a także tarasami. Klienci mogą wybrać również wariant z antresolą. W Lune de Malta pozostały w sprzedaży, zarówno funkcjonalne kawalerki, kompaktowe mieszkania dwu i trzypokojowe oraz przestronne lokale o powierzchni ponad 100 mkw. z tarasami na ostatnich piętrach.

Janusz Miller, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Home Invest

Najtańsze mieszkanie jednopokojowe w cenie około 385 tys. zł znajduje się obecnie w naszej inwestycji Warszawski Świt na Bródnie. Lokale dwupokojowe w tej lokalizacji można kupić w kwocie około 480 tys. zł. Ten etap inwestycji będzie oddany do użytkowania w ciągu dwóch lat, bo niedawno rozpoczęła się budowa projektu.

Małgorzata Ostrowska, dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction Holding S.A.

Najtańsze mieszkania o metrażu przeszło 37 mkw. w gdańskiej inwestycji Horizon dostępne są w ofercie za ponad 484 tys. zł. Projekt zostanie oddany w kwietniu 2024 roku.

W szczecińskiej inwestycji Nad Odrą, która zostanie ukończona w sierpniu przyszłego roku, kawalerka o powierzchni 27 mkw. jest do nabycia w kwocie przeszło 403 tys. zł.

W Chorzowie lokal o podobnym metrażu oferujemy w cenie ponad 256 tys. zł. W Pruszkowie mamy w sprzedaży mieszkanie o powierzchni przeszło 25 mkw. w kwocie ponad 336 tys. zł z terminem ukończenia przed końcem 2024 roku.

W warszawskim projekcie Pileckiego za lokal o powierzchni około 31 mkw. trzeba zapłacić około 535 tys. zł, a w projekcie Bliska Wola DK gotowe mieszkanie o metrażu ponad 44 mkw. kosztuje ponad 806 tys. zł.

W szczecińskiej Hanza Tower oddany do użytkowania lokal o powierzchni około 52 mkw. jest natomiast do nabycia w kwocie ponad 780 tys. zł.  

Eyal Keltsh, prezes zarządu Grupy Robyg 

Klienci mogą znaleźć w naszej ofercie mieszkania w cenach od blisko 300 tys. zł.

Marcin Michalec, CEO Okam

W pierwszym etapie naszego łódzkiego projektu Strefa Progress dostępne są jeszcze małe lokale w cenach od około 290 tys. zł. Inwestycja zostanie oddana do użytkowania w pierwszym kwartale 2024 roku. W planach mamy również realizację drugiego etapu projektu. W niedawno zakończonym Central House na warszawskim Mokotowie pozostały ostatnie lokale, których ceny zaczynają się w okolicach 500 tys. zł.

Z kolei w pierwszym etapie inwestycji CityFlow, w której powstaną dwa budynki z 333 mieszkaniami, dostępne są lokale w cenach od 535 tys. zł. Zakończenie budowy projektu przewidziane jest w pierwszym kwartale 2025 roku.

Karolina Bronszewska, członek zarządu, dyrektor Marketingu i Innowacji Ronson Development

Najtańsze mieszkania w naszej ofercie można znaleźć w projektach z segmentu popularnego, takich jak Miasto Moje na warszawskiej Białołęce, gdzie mieszkanie dwupokojowe można kupić w cenie od 429 tys. zł,  czy Viva Jagodno we Wrocławiu, gdzie gotowe mieszkania trzypokojowe są dostępne od 534 tys. zł.

Bardzo dobre ceny oferujemy też w projektach Nowa Północ w Szczecinie, gdzie mieszkanie typu studio można kupić w kwocie od 245 tys. zł, a budowa zakończy się w czwartym kwartale br.

W Poznaniu, w projekcie Grunwald Między Drzewami, który ma zostać ukończony w podobnym terminie, ceny za mieszkania dwupokojowe kształtują się od 429 tys. zł.  

Marek Pawlukiewicz, rzecznik prasowy Aria Development

Najtańsze mieszkania mamy obecnie w nowym Osiedlu Natura 2 w Wieliszewie. Cena całkowita lokalu o powierzchni 76 mkw. wynosi niewiele ponad 500 tys. zł. Najtańsze kawalerki zaczynają się od 258 tys. zł, mniejsze dwójki od 351 tys. zł. W ofercie mamy zarówno mieszkania gotowe do zamieszkania, jak i kilkadziesiąt lokali planowych do oddania pod koniec 2024 roku. Osiedle Natura 2 to nowoczesna inwestycja położona w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego, zielonych terenów i sosnowego lasu.

Mariola Żak, dyrektor sprzedaży i marketingu w Aurec Home

Prowadzimy sprzedaż lokali z ekologicznej inwestycji Miasteczko Jutrzenki zlokalizowanej na warszawskich Włochach. Ceny lokali są zróżnicowane i zależą głównie od metrażu mieszkania. Największym zainteresowaniem cieszą się kawalerki i kompaktowe mieszkania dwupokojowe do 45 mkw., spełniające kryteria rządowego programy Bezpieczny Kredyt 2 proc. W Miasteczku Jutrzenki pozostały ostatnie lokale w tych metrażach, ale ruszamy też ze sprzedażą mieszkań kompaktowych z Dzielnicy Lawendy.

Piotr Ludwiński, dyrektor ds. Sprzedaży i Obsługi Klientów w Archicom

Jednym z fundamentalnych celów naszej strategii jest budowanie maksymalnie zdywersyfikowanej oferty, patrząc przez pryzmat grup klientów poszukujących mieszkania, zarówno na poziomie całego portfolio, jak i w ramach poszczególnych inwestycji. W ten sposób odpowiadamy na zapotrzebowanie szerokiego spektrum potencjalnych nabywców. Oferujemy nieruchomości z segmentu popularnego, usytuowane poza ścisłym centrum Wrocławia, a także w standardzie premium w lokalizacjach centralnych oraz mieszkania cieszące się największym powodzeniem w topowych dzielnicach Wrocławia. W każdym z przypadków dysponujemy mieszkaniami o zróżnicowanym metrażu, od kawalerek do przestronnych apartamentów cztero i pięciopokojowych, których cechą wspólną jest funkcjonalny układ. Pozwala nam to zachować relatywnie niską cenę całkowitą.

DOMPRESS

Tagi:␣
dompress

Omnie PRESTIGE PR