VIBE z pierwszą podpisaną umową najmu

VIBE z pierwszą podpisaną umową najmu
Możliwość komentowania VIBE z pierwszą podpisaną umową najmu została wyłączona, 15/01/2024, przez␣, w␣Uncategorized

Firma MDDP Outsourcing – nowoczesna księgowość, kadry, płace i podatki, zdecydowała się powiększyć swoją powierzchnię biurową w Warszawie, jednocześnie wybierając nową lokalizację. MDDP Outsourcing zajmie dwa najwyższe piętra w biurowcu VIBE, realizowanym przez Ghelamco. Łączna powierzchnia najmu opiewa na ok. 2000 mkw. Jest to pierwsza podpisana umowa najmu w kompleksie VIBE, którego pierwszy etap ma zostać ukończony w II kwartale 2024 roku. W procesie negocjacyjnym MDDP Outsourcing reprezentował Avison Young.

MDDP Outsourcing jest jedną z największych polskich firm świadczących usługi outsourcingu księgowości, kadr i płac. To nie tylko zmiana adresu – to kolejny krok w dynamicznym rozwoju spółki. Spółka zdecydowała się na prawie dwukrotne powiększenie siedziby głównej!

„Ta zmiana jest nie tylko odzwierciedleniem naszego dotychczasowego sukcesu, ale przede wszystkim jest inwestycją w przyszłość. Większa przestrzeń biurowa pozwoli nam na dalsze rozszerzanie naszego zespołu ekspertów, ale także na jeszcze większe dostosowanie biura do wymagań dzisiejszego rynku. Rozumiemy, że odpowiednio zaprojektowana przestrzeń nie tylko koreluje z procesami biznesowymi, ale wpływa także na dobrostan pracowników – co w końcowym rozrachunku przekłada się także na jakość świadczonych usług.

Nowe biuro to także symbol naszego zobowiązania do ciągłego rozwoju, innowacji oraz podnoszenia standardów w branży. Wierzymy, że przestrzeń, którą stworzymy, będzie sprzyjała kreatywności i dalszemu wzrostowi, umożliwiając nam oferowanie jeszcze lepszych rozwiązań w zakresie księgowości, kadr i płac.”– komentuje Rafał Michniewicz, Partner w MDDP Outsourcing.

VIBE jest zlokalizowany przy ulicy Towarowej, w zagłębiu biznesowym rejonu ronda Daszyńskiego, gdzie znajduje się kilka innych projektów zrealizowanych przez Ghelamco, m.in. The Warsaw HUB, Warsaw Unit, Warsaw Spire czy obecnie budowany The Bridge.

Biurowy kompleks VIBE ma się docelowo składać z dwóch budynków. Pierwszy z nich, o wysokości ok. 45 metrów, ma być oddany do użytkowania w II kwartale 2024 roku. Z kolei drugi, o wysokości 95 m, znajduje się w fazie projektowej.

– VIBE stawia na nowoczesne rozwiązania, wpisujące się w wymogi ESG. Aby je spełnić, wykorzystujemy zaawansowane systemy monitorowania i zarządzania parametrami energii i komfortu budynku. Przykładamy też dużą wagę do materiałów, z jakich powstają nasze budynki. W VIBE wbudowaliśmy w płytę fundamentową i ściany szczelinowe beton niskoemisyjny, co obniżyło o blisko 40% emisję CO2 na całej konstrukcji. Budynek będzie miał również rozbudowaną infrastrukturę sprzyjającą dojeżdżaniu do biura rowerem czy pojazdami elektrycznymi. Te i wiele innych rozwiązań zostało zastosowanych, aby spełnić najwyższe standardy w zakresie zrównoważonego budownictwa, ale także stworzyć dla użytkowników przyjazną i kreatywną przestrzeń, do której będą z przyjemnością wracać. To projekt, który szczególnie przypadnie do gustu najemcom ceniącym kameralną skalę, co jest ewenementem w tej lokalizacji, gdzie dominują biurowe wieżowce. Z radością witamy MDDP Outsourcing, naszego pierwszego najemcę, na pokładzie! – dodaje Jarosław Zagórski, dyrektor zarządzający  w Ghelamco Poland.

– Przykład MDDP Outsourcing pokazuje, że nie takie straszne biurowce w dobie pracy hybrydowej, jak się obawiano – firmy rozszerzające swoje struktury dalej potrzebują więcej powierzchni. Dobra lokalizacja biurowców, taka jak w przypadku VIBE, jest istotnym czynnikiem, przyciągającym pracowników do biur. – dodaje Maks Sobczak, Associate Director, Office Agency w Avison Young.

Avison Young

Tagi:␣
Avison Young

Omnie PRESTIGE PR