III dni otwarte w VENTANIE

III dni otwarte w VENTANIE

W dniach 14 do 18 września 2011 roku w podwarszawskim osiedlu VENTANA odbędą się III w tym roku dni otwarte. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z czterema rodzajami domów pokazowych i nabyć bliźniaki na specjalnych warunkach.

Westmark Polska – deweloper osiedla VENTANA, przygotował trzecie już w tym roku dni otwarte, które pozwolą odwiedzającym dokładniej poznać osiedle i jego okolice. Z tej okazji, przygotowano specjalne warunki kupna, które ułatwią podjęcie ewentualnej decyzji o zakupie.

Na czas dni deweloper przygotował cztery domy pokazowe (typy A, B, D i E). Typy A i B to domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchniach odpowiednio 160 mkw. i 186 mkw. Z kolei typy D i E to wolnostojące rezydencje o powierzchniach 259 mkw. i 357 mkw.

Dla osób, które będą szczególnie zainteresowane jednym z bliźniaków przewidziano nowe warunki cenowe. Typ A będzie dostępny w cenie 695 tysięcy złotych za stan deweloperski, natomiast typ B – 750 tysięcy. Jednocześnie biuro sprzedaży będzie udzielać dodatkowych informacji dla zainteresowanych nabyciem domu wykończonego „pod klucz”.

VENTANA to osiedle domów jednorodzinnych położone w podwarszawskim Walendowie, około 18 kilometrów od centrum Warszawy. Oferowane rezydencje mają trafić w gusta osób, które cenią komfort, ale nie chcą rezygnować z elegancji. Całość jest utrzymana w tradycyjnym stylu.

Domy objęte promocją pochodzą z II etapu realizacji inwestycji, który jest obecnie kończony,
a jego pełne zamknięcie planuje się na listopad 2011. Od 2012 roku mają ruszyć prace nad III etapem budowy. Docelowo osiedle ma składać się z ponad 130 domów.

Omnie Westmark Polska

Firma Westmark powstała w 2002 roku w Anglii, jako prywatny deweloper specjalizujący się w budownictwie mieszkaniowym, w tym rezydencjach i domach jednorodzinnych. Jest ona częścią większego przedsiębiorstwa – Lewis Trust Group. Polski oddział Westmark powstał w 2005 roku, od początku zarejestrowany jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Najnowszą realizacją dewelopera jest osiedle domów jednorodzinnych VENTANA położone w podwarszawskim Walendowie.

2 komentarze

 1. 30 lipca, 2012 3:52

  Marcin pisze:Wiele obietnic doewlepera nie zostało spełnionych lub są spełnione częściowo. Relacja kosztf3w utrzymania mieszkania do jakości obsługi jest bardzo niekorzystna. Jestem przeciwnikiem wszelkich układf3w zbiorowych ale w tym przypadku jako mieszkańcy i utrzymujący firmę Millenium Inwestycje powinniśmy wyegzekwować nasze prawa. Nie jestem prawnikiem, ale myślę, że Pani Kasia może domagać się pokrycia kosztf3w naprawy samochodu przez firmę utrzymującą stan drf3g osiedlowych. Po opadach śniegu na całym osiedlu było bardzo ślisko. A ochrona powinna być zapewniona w stawkach, ktf3re płacimy. Jeżeli nie zostanie to spełnione negocjujmy stawki, a za zaoszczędzone pieniądze możemy wynająć profesjonalną ochronę. Może warto prowadzić korespondencję z Millenium i zarządcą osiedla przez prawnika, żeby nie popełnić żadnych błędf3w formalnych i uzyskać jak najwięcej.

 2. OLAF
  8 września, 2011 16:35

  Byłem na dniach otwartych. Naprawdę extraklasa i ceny zdroworozsądkowe. Nie przypuszczałem że osiedla takiej klasy znajdę w Polsce.
  I mam teraz dylemat :

  Osiedle Walnedów , dom typu typ A o powierzchni 160 m2 http://www.venta.pl za 695 tys. czy wkończony za 830 tys. który lepszy ? (http://www.emetro.pl/emetro/1,82495,…_i_wyzszy.html) W przypadku developera Ventana wychodzi poniżej 1000 zł za m/kw wykończenia. W czasach kiedy wykańczałem swoje mieszkanie o 1000 zł średnio za metr można było poważyć ? Jak jest teraz w praktyce ? Za ile (licząc średnio z metra) ktoś ostatnio wykańczał dom ?