Gotowe plany medyczne na Euro 2012

Możliwość komentowania Gotowe plany medyczne na Euro 2012 została wyłączona, 28/06/2011, przez␣, w␣dolnośląskie, E2012, Gdańsk, infrastruktura, mazowieckie, miasta, pomorskie, Poznań, regiony, Warszawa, wielkopolskie, Wrocław

Są już gotowe plany zabezpieczenia medycznego dla najważniejszych stadionów budowanych na Euro 2012. Plany objęły obiekty w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Nie było to proste zadanie, gdyż każdy stadion musi spełniać najwyższe normy w zakresie jakości i bezpieczeństwa.

Plany zawierają informacje na temat ilości punktów pierwszej pomocy, medycznych patroli oraz zespołów wyjazdowych. Zespół medyczny będzie na stałe przypisany do obiektu. Oznacza to, że w czasie każdej imprezy prace ratownicze będą koordynowane przez te same osoby.

Źródło: rynekzdrowia.pl

Omnie Justyna Kostrzewska

Specjalista ds. PR i marketingu w firmie Szybko.pl Sp. z o.o. od czerwca 2009 r. do lipca 2012 r. Jeden z redaktorów serwisu abcNieruchomości.pl. Absolwentka filologii rosyjskiej i etnologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowego Studium Public Relations.