Fundusz Peakside stawia na JLL

Fundusz Peakside stawia na JLL
Możliwość komentowania Fundusz Peakside stawia na JLL została wyłączona, 03/06/2015, przez␣, w␣biurowe, budownictwo, deweloperzy, Headline, komercyjne, Śródmieście, Warszawa

JLL został wybrany na zarządcę stołecznych biurowców Atrium Centrum i Atrium Plaza. Nowy zarządca ma dbać o dobre relacje z najemcami i kompleksowe zarządzanie operacyjne i finansowe nieruchomościami.

„Powierzenie JLL opieki nad Atrium Centrum i Atrium Plaza to wyraz zaufania dla kompetencji, najwyższych standardów usług i wieloletniego doświadczenia firmy w obszarze zarządzania nieruchomościami biurowymi i utrzymywania, podwyższania ich wartości. Cieszymy się z decyzji Peakside o przekazaniu nam w zarządzanie tych dobrze zlokalizowanych i rozpoznawalnych obiektów biurowych”– mówi Łukasz Mazurczak, dyrektor w Dziale Zarządzania Nieruchomościami Biurowymi, JLL.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej w Warszawie

Źródło: nowawarszawa.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.