Family House docenione za jakość

Family House docenione za jakość
Możliwość komentowania Family House docenione za jakość została wyłączona, 01/07/2011, przez␣, w␣bez kategorii, regiony

Spółka Family House otrzymała tytuł „Najlepsze w Polsce”-„The Best in Poland” za wysoki standard wykończenia mieszkań i atrakcyjne lokalizacje budynków mieszkalnych w Poznaniu. Nagroda została przyznana w ramach Konsumenckiego Konkursu Jakości Usług, którego organizatorem jest Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego.

W czwartek, 30 czerwca 2011 roku, w Sali Czerwonej Pałacu Działyńskich w Poznaniu nastąpiło uroczyste zakończenie XV Edycji Konkursu. Wydarzenie odbyło się pod patronatem prof. Adama Hamrola, rektora Politechniki Poznańskiej, a zgromadziło przybyłych z całego kraju laureatów, a także licznych zaproszonych gości: przedstawicieli władz regionalnych, parlamentarzystów, naukowców, przedstawicieli biznesu i przedsiębiorczości polskiej.

Podczas imprezy nagrodzono laureatów z wielu różnych branż m.in. spożywczej, pirotechnicznej, gastronomicznej, hotelowej czy remontowo-budowlanej. W tej ostatniej, jury przyznało certyfikat poznańskiemu deweloperowi –spółce Family House. – Jesteśmy wdzięczni kapitule konkursu, a przede wszystkim konsumentom, którzy oddali swój głos właśnie na naszą spółkę. To kolejne wyróżnienie z zakresu standardu wykończenia, który świadczymy w naszych inwestycjach. Jest to dowód, że skutecznie udaje nam się połączyć atrakcyjną cenę z wysoką jakością – mówi Izabella Łukomska-Pyżalska, wiceprezes Family House. – Ta nagroda to dla nas duże wyróżnienie ale również mobilizacja do dalszej wytężonej pracy, w celu zapewnienia klientom usług na jak najwyższym poziomie – dodaje I. Łukomska-Pyżalska. Podczas uroczystości uhonorowano również Zdzisława Kowalskiego, Prezesa Zarządu Wielkopolskiej Spółki Gazownictwa w Poznaniu, dyplomem Godności Lidera Pracy Organicznej i statuetką Honorowego Hipolita.

W ramach Konsumenckiego Konkursu Jakości Usług wyróżniane są wszystkie usługi świadczone przez firmy z krajów Unii Europejskiej cieszące się największym uznaniem konsumentów w Polsce. Godło „Najlepsze w Polsce” – „The Best in Poland”, usankcjonowane w Unii Europejskiej przez Komisję Europejską, jest dla każdej firmy prestiżowym wyróżnikiem jej solidności i jakości jej pracy.

Organizatorami konkursu jest Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego przy współudziale Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej oraz Wielkopolskiego Zrzeszenia Handlu i Usług. Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego jest środowiskową organizacją pozarządową, realizującą od wielu lat, zgodnie ze swoimi zapisami statutowymi projekty wspierające polską przedsiębiorczość, polskie firmy oraz wytwarzane przez nie produkty lub oferowane usługi.

Omnie Family House

Family House to Spółka obecna na wielkopolskim rynku deweloperskim od kilku lat. Zdobyte doświadczenie pozwala nam zapewnić najwyższą jakość wykonywanych domów i mieszkań. Jako Inwestor jak również generalny wykonawca swoich inwestycji Family House daje klientom gwarancję terminowości, profesjonalizmu oraz wysokiej klasy wykończenia. Nasza spółka jest zarówno deweloperem jak również firmą budowlaną, świadczymy usługi na rzecz innych firm. Zatrudniamy kadrę kilkuset sprawdzonych pracowników i wykonawców w tym między innymi: murarzy, cieśli, operatorów maszyn, kierowców, elektryków, którzy swoją praca w ogromnym stopniu wpływają na wysoką sprzedaż inwestycji Spółki. Posiadamy również własny park maszynowy: koparki, ładowarki, ciężarówki, wywrotki, podnośniki teleskopowe, pompy do betonu, walce wibracyjne, koparko - ładowarki. Family House łączy w sobie tradycje oraz nowoczesność- co pozwala spełnić oczekiwania zarówno starszego jak i młodszego pokolenia. Ogromną wagę przywiązujemy do funkcjonalności naszych domów i mieszkań, ich estetyki oraz wygody, jednocześnie dbając o wysoki poziom architektury. Pragniemy spełnić oczekiwania przyszłych nabywców, stąd każdy klient ma możliwość wyboru spośród wielu opcji dodatkowych przy zakupie własnej inwestycji. Naszym mottem jest hasło "Dom o jakim marzysz" – zatem każdy klient może liczyć, że w Family House znajdzie dom lub mieszkanie spełniające jego marzenia.