Familijnie u Pana Smolenia

Familijnie u Pana Smolenia
Możliwość komentowania Familijnie u Pana Smolenia została wyłączona, 29/08/2011, przez␣, w␣domy, kredyty, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Poznań, regiony, sprzedaż, wielkopolskie

Spółka Family House podjęła współpracę z Fundacją „Stworzenia Pana Smolenia”. W jej ramach, oprócz pomocy finansowej, deweloper zaangażuje się w organizację wspólnych przedsięwzięć skierowanych do podopiecznych Fundacji i ich rodzin.

Od dłuższego czasu dało się słyszeć, że Fundacja kierowana przez Bohdana Smolenia, boryka się z problemami finansowymi. Potrzebę wsparcia organizacji wygłosił nawet pełnomocnik premiera ds. walki z wykluczeniem społecznym, minister Bartosz Arłukowicz, który osobiście odwiedził siedzibę Fundacji w Baranówku pod Poznaniem. Swoją pomoc zapewniły spółki Agencji Nieruchomości Rolnych, które dostarczą paszę dla koni. Zajmą się też chorymi zwierzętami. Teraz finansowe wsparcie zadeklarowała spółka Family House. – Od początku istnienia naszej spółki, wspieramy wiele stowarzyszeń, fundacji czy jednostkowych przedsięwzięć mających na celu niesienie pomocy najbardziej potrzebującym – mówi Izabella Łukomska-Pyżalska, wiceprezes Family House. – Zawsze chętnie pomagamy organizacjom, które wspierają chore dzieci, w związku z czym nie zastanawialiśmy się długo aby wesprzeć Fundację Pana Smolenia. Pan Bohdan przez wiele lat sam o wszystko dbał. Dzięki jego codziennej pracy i sercu, które w to włożył, pomógł wielu osobom. Nie możemy pozwolić, żeby jego dotychczasowe zaangażowanie poszło na marne – dodaje I. Łukomska-Pyżalska.

Jesteśmy wdzięczni, że kolejna wielkopolska spółka chce nam pomóc. Co więcej przy wsparciu ze strony Family House i SPN KS Warty Poznań będziemy starali się urozmaicać codzienne zajęcia naszych podopiecznych – mówi Joanna Kubisa z Fundacji.

Oprócz doraźnej pomocy finansowej, deweloper postanowił aktywnie włączyć się w życie Fundacji.  We wtorek, 23 sierpnia w Baranówku pod Poznaniem, wraz z Fundacją Stworzenia Pana Smolenia zorganizował festyn pod hasłem „Z WARTĄ U SMOLENIA”.  Zabawa zgromadziła około 200 osób, głównie podopiecznych Fundacji a także ich najbliższych. Dla najmłodszych przewidziano różnego rodzaju gry i konkursy, a wszystko to z udziałem piłkarzy Warty Poznań. W związku z tym podczas festynu można było strzelić gola Łukaszowi Radlińskiemu czy pograć z Piotrem Reissem. Natomiast swoją siłą każdy mógł się wykazać w trakcie przeciągania liny. Zabawa ta dostarczyła wiele uśmiechu i radości nie tylko dzieciom, ale również, a może przede wszystkim dorosłym.  Na imprezie pojawiła się także maskotka klubowa. Wartuś chętnie pozował do zdjęć, a dzieci z wyraźną przyjemnością przytulały się do pluszowego dinozaura. Dla wszystkich uczestników konkursów przewidziano nagrody oraz drobne upominki. – Cieszę się, że mogliśmy pomóc Panu Smoleniowi. Przez całe lata sprawiał, że na naszych twarzach pojawiał się uśmiech. Mam nadzieję, że za sprawą festynu uśmiech pojawił się także na twarzach podopiecznych jego Fundacji – mówi Izabella Łukomska-Pyżalska, wiceprezes Family House i prezes SPN KS Warty Poznań. Na zakończenie imprezy odbyło się wspólne ognisko. Jak zapowiada Pani Prezes, to na pewno nie ostatnie tego rodzaju przedsięwzięcie wspólnie zorganizowane.

Fundacja „Stworzenia Pana Smolenia” powstała w 2007 roku w Baranówku. Jej założycielem jest dobrze wszystkim znany Bohdan Smoleń. Organizacja niesie pomoc chorym, upośledzonym i niepełnosprawnym dzieciom i dorosłym, głównie poprzez zajęcia hipoterapeutyczne. Hipoterapia może przynosić korzyści we wszystkich obszarach funkcjonowania człowieka: fizycznym, motywacyjnym, emocjonalnym, poznawczym oraz społecznym. Każda osoba niepełnosprawna, cierpiąca na jakąkolwiek chorobę czy zaburzenie może wynieść specyficzne dla siebie korzyści z zajęć.

 

Omnie Family House

Family House to Spółka obecna na wielkopolskim rynku deweloperskim od kilku lat. Zdobyte doświadczenie pozwala nam zapewnić najwyższą jakość wykonywanych domów i mieszkań. Jako Inwestor jak również generalny wykonawca swoich inwestycji Family House daje klientom gwarancję terminowości, profesjonalizmu oraz wysokiej klasy wykończenia. Nasza spółka jest zarówno deweloperem jak również firmą budowlaną, świadczymy usługi na rzecz innych firm. Zatrudniamy kadrę kilkuset sprawdzonych pracowników i wykonawców w tym między innymi: murarzy, cieśli, operatorów maszyn, kierowców, elektryków, którzy swoją praca w ogromnym stopniu wpływają na wysoką sprzedaż inwestycji Spółki. Posiadamy również własny park maszynowy: koparki, ładowarki, ciężarówki, wywrotki, podnośniki teleskopowe, pompy do betonu, walce wibracyjne, koparko - ładowarki. Family House łączy w sobie tradycje oraz nowoczesność- co pozwala spełnić oczekiwania zarówno starszego jak i młodszego pokolenia. Ogromną wagę przywiązujemy do funkcjonalności naszych domów i mieszkań, ich estetyki oraz wygody, jednocześnie dbając o wysoki poziom architektury. Pragniemy spełnić oczekiwania przyszłych nabywców, stąd każdy klient ma możliwość wyboru spośród wielu opcji dodatkowych przy zakupie własnej inwestycji. Naszym mottem jest hasło "Dom o jakim marzysz" – zatem każdy klient może liczyć, że w Family House znajdzie dom lub mieszkanie spełniające jego marzenia.