Sieć PÓŁNOC Nieruchomości mocniejsza po wakacjach

Sieć PÓŁNOC Nieruchomości mocniejsza po wakacjach
Możliwość komentowania Sieć PÓŁNOC Nieruchomości mocniejsza po wakacjach została wyłączona, 29/08/2011, przez␣, w␣Kraków, małopolskie, nieruchomości, Poznań, śląskie, wielkopolskie
Centrala sieci PÓŁNOC Nieruchomości w Krakowie

Centrala sieci PÓŁNOC Nieruchomości w Krakowie

Ogólnopolska sieć biur PÓŁNOC Nieruchomości może uznać tegoroczne wakacje za bardzo udane. Tylko w lipcu i sierpniu sieć powiększyła się o cztery nowe oddziały.

Nowe biura zostały otwarte w miejscowościach, w których do tej pory nie było placówek PÓŁNOC Nieruchomości: w Łapach w województwie podlaskim oraz w Poznaniu, Sosnowcu i Mikołowie. Oddział w Poznaniu jest pierwszą placówką sieci w województwie wielkopolskim. Po nowych otwarciach w sieć liczy już w sumie 35 placówek w 11 województwach.

Oddział w Mikołowie jest dziesiątym biurem, które rozpoczęło działalność pod szyldem PÓŁNOC Nieruchomości w roku 2011, a cały czas trwają przygotowania do otwarcia kolejnych ośmiu placówek. Bardzo się cieszymy, że jest tak duże zainteresowanie naszą ofertą franczyzową ze strony potencjalnych licencjobiorców – mówi Piotr Sumara, Prezes Zarządu PÓŁNOC Nieruchomości S.A., spółki, będącej właścicielem sieci. – Tak duże zainteresowanie świadczy o tym, że nasza oferta trafia w potrzeby franczyzobiorcow. Z pewnością nie bez znaczenia jest również czasowo obniżona opłata wstępna za przystąpienie do sieci oraz wiele udogodnień, które przygotowaliśmy dla naszych nowych partnerów – dodaje Piotr Sumara.

Nowi franczyzobiorcy przystępujący do sieci mogą skorzystać z promocji, polegającej na znacznym obniżeniu opłaty wstępnej. Opłata za przystąpienie do sieci po obniżce wynosi zaledwie 2 400 zł, a zainteresowani mają czas na skorzystanie z promocji do końca roku 2011. Oprócz opłaty wstępnej, na kwotę potrzebną na start placówki składają się koszty wyposażenia lokalu biurowego oraz jego przystosowania do potrzeb działalności. Koszty te zależą przede wszystkim od powierzchni i stanu lokalu. W przypadku niewielkich biur, minimalną kwotą inwestycji jest 20 000 zł.

Przystąpienie do PÓŁNOC Nieruchomości nie wiąże się z koniecznością posiadania doświadczenia w działalności pośrednika w obrocie nieruchomościami. Nawiązując współpracę z siecią, każdy nowy partner jest przez pewien czas starannie przygotowywany do prowadzenia działalności. Ponadto, oprócz szkoleń i treningów, otrzymuje stałą pomoc dotyczącą kwestii merytorycznych związanych z obrotem nieruchomościami. Franczyzodawca zapewnia również pomoc w rekrutacji pracowników do nowego biura oraz podejmuje działania mające na celu wypromowanie placówki na rynku lokalnym.

Wojciech Porębski
Dział Analiz Rynku Nieruchomości – PÓŁNOC Nieruchomości S.A.
[email protected]

 

Omnie Andrzej Jakliński

Dyrektor ds. rozwoju sieci i marketingu Od 20 lat związany ze sprzedażą usług i pracą z ludźmi. Podczas swojej pracy zawodowej przeszedł wszystkie szczeble kariery od sprzedawcy do managera. W przeszłości związany z takimi firmami jak Mix Electronics, ING Usługi Finansowe, TU Warta S.A. W PÓŁNOC Nieruchomości do jego obowiązków należy zarządzanie działem rozwoju sieci i marketingu, administracja i rozwój sieci franczyzowej, promocja i reprezentacja marki. Buduje sieć biur nieruchomości w oparciu o partnerskie relacje i wysokie standardy działania. Zawodowo specjalizuje się w negocjacjach handlowych oraz zarządzaniu zespołami sprzedażowymi. Jako kierunek rozwoju branży nieruchomości wskazuje na konsolidacje rynku. Prywatnie jest wielkim entuzjastą nowych technologii i praktycznych ich zastosowań. Wolny czas spędza z rodziną i uprawiając gry zespołowe.