Ekologiczne wagony w stolicy

Możliwość komentowania Ekologiczne wagony w stolicy została wyłączona, 23/05/2011, przez␣, w␣ECO, infrastruktura, mazowieckie, miasta, regiony, Warszawa

31 maja przybędzie do Warszawy pociąg wypełniony pomysłami na ekologiczne miasta. Będzie to wydarzenie, które zapowie wystawę „Train of Ideas”. Jej otwarcie odbędzie się 4 czerwca na pl. Defilad w Warszawie. Ekspozycja została przygotowana przez miasto Hamburg – tegoroczną zieloną stolicę Europy. Wystawa będzie prezentacją ekologicznych rozwiązań, które wprowadziły różne europejskie miasta, także Warszawa. Będzie można wybrać się m. in. na wirtualną wycieczkę po energooszczędnej dzielnicy Hamburga. W pierwszy dzień wystawy odbędzie się również debata na temat zrównoważonego rozwoju miast.

Źródło: warszawa.pl, Photo by Emerald2810 (CC-BY)

Omnie Justyna Kostrzewska

Specjalista ds. PR i marketingu w firmie Szybko.pl Sp. z o.o. od czerwca 2009 r. do lipca 2012 r. Jeden z redaktorów serwisu abcNieruchomości.pl. Absolwentka filologii rosyjskiej i etnologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowego Studium Public Relations.