Działki rekreacyjne wciąż cieszą się zainteresowaniem

Działki rekreacyjne wciąż cieszą się zainteresowaniem
Możliwość komentowania Działki rekreacyjne wciąż cieszą się zainteresowaniem została wyłączona, 13/05/2013, przez␣, w␣domy, marketing nieruchomości, mieszkaniowe, Uncategorized

1283853309_118672105_3-Dzialki-rekreacyjne-budowlane-Dzialdowo-1283853309Na rynku nieruchomości rozpoczyna się sezon na działki wypoczynkowe. Według ankiety internetowej 59,5 proc. badanych  zgłasza chęć zakupu w najbliższym czasie działki letniskowej. Natomiast Prawie 70 proc. internautów biorących udział w ankiecie deklarowało, że maksymalną kwotą jaką mogą przeznaczyć na zakup działki jest 50 tys. zł. Zaledwie 9 proc. jest w stanie wyłożyć na ten cel ponad 100 tys. zł.

Zakup letniska w stosunkowo niewielkiej odległości od miasta, w którym mieszkamy stanowi swego rodzaju oazę wypoczynkową od wielkomiejskiego zgiełku. Na przestrzeni kilku ostatnich lat obserwowaliśmy silny rozwój przedmieść i miejscowości położonych w bezpośrednim sąsiedztwie dużych miast. Niestety słaba infrastruktura drogowa, niekończące się korki i borykanie się z trudami codziennych dojazdów do pracy sprawiają, że obserwujemy tendencję powracania do centrów miast. Zamiana domu na przedmieściach na mieszkanie w mieście i działkę letniskową w rekreacyjnej okolicy jest rozwiązaniem, które coraz chętniej wybierane jest przez osoby oczekujące wygody i relaksu.

Źródło:

https://www.gazetaprawna.pl/

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Norbert Bąbalicki

Z rynkiem nieruchomości związany od początku 2010 roku. Pracował jako pośrednik w obrocie nieruchomościami, więc zna zarówno specyfikę pracy agenta nieruchomości jak i potrzeby i oczekiwania klientów. Od 2011 związany z Szybko.pl. Kompetentny, skrupulatny i bardzo dociekliwy. Prywatnie zapalony cyklista.