Develia rozpoczyna budowę VII etapu inwestycja Grzegórzecka 77

Develia rozpoczyna budowę VII etapu inwestycja Grzegórzecka 77
Możliwość komentowania Develia rozpoczyna budowę VII etapu inwestycja Grzegórzecka 77 została wyłączona, 21/11/2022, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Ruszyła budowa VII etapu inwestycji Grzegórzecka 77, którą firma deweloperska Develia realizuje w centrum Krakowa. W ramach tej fazy osiedla powstanie 85 mieszkań o powierzchniach od 43 do 93 metrów kwadratowych. Ich ukończenie zaplanowane jest na II kwartał 2024 roku. 

Grzegórzecka 77 to jedna z największych inwestycji, jakie Develia realizuje pod Wawelem. Ze względu na znakomitą lokalizację – tylko 2 km od Rynku Głównego, 230 metrów od Bulwarów Wiślanych – cieszy się dużym zainteresowaniem wśród kupujących. Wszystkie lokale w pierwszych pięciu etapach osiedla zostały już sprzedane, obecnie trwają przekazania kluczy do lokali w niedawno ukończonej, V fazie projektu.

W sprzedaży znajdują się obecnie mieszkania z VI i VII etapu inwestycji Grzegórzecka 77. Warto zauważyć, że ze względu na centralną lokalizację i bliskość ośrodków akademickich zakup lokalu na tym osiedlu może być atrakcyjną opcją inwestycyjną. Warto podkreślić, że od momentu podpisania umowy gwarantujemy nabywcom niezmienność ceny, co przy utrzymującej się wysokiej inflacji może być istotne
– komentuje Tomasz Kaleta, dyrektor Departamentu Sprzedaży w Develia S.A. 

Inwestycję wyróżnia nowoczesna, modernistyczna architektura autorstwa pracowni SARAN Architekci. Dzięki zastosowaniu klinkierowych okładzin elewacyjnych, szarości i bieli Grzegórzecka 77 dobrze wpasowuje się w okoliczną tkankę miejską. Kaskadowa zabudowa umożliwia realizację zielonych dachów i przestronnych tarasów. Przestrzenie wspólne między budynkami urozmaicają alejki spacerowe, zróżnicowana roślinność oraz place zabaw, tworzące przyjazne miejsce dla odpoczynku i rekreacji dla wszystkich mieszkańców. Zaprojektowano tutaj również miejsca postojowe naziemne i w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie. Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców będą stacje do ładowania samochodów elektrycznych oraz przestrzeń na rowery w hali garażowej. Deweloper przewidział także 7 lokali usługowych, dzięki czemu większość codziennych potrzeb będzie można zaspokoić na miejscu. 


Generalnym wykonawcą VII etapu inwestycji Grzegórzecka 77 jest firma Expres- Konkurent.  Ceny mieszkań zaczynają się od 13 100 zł brutto za metr kwadratowy. 

Develia, która w tym roku obchodzi 15-lecie działalności, to jeden z największych deweloperów w Polsce. Firma zrealizowała 38 osiedli, składających się w sumie ze 101 etapów inwestycyjnych – to ponad 14 tys. mieszkań o powierzchni przeszło 760 tys. m kw. Dzięki bogatemu doświadczeniu i kadrze wysokiej klasy specjalistów Develia dostarcza swoim nabywcom nieruchomości mieszkaniowe o niezmiennie najwyższej jakości. 

O DEVELII 

Develia to jeden z największych deweloperów w Polsce, realizujący inwestycje mieszkaniowe oraz komercyjne w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Łodzi i Katowicach.  Od 2007 r. Develia (poprzednio LC Corp) jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W 2021 r. firma wypracowała 911,9 mln zł przychodów ze sprzedaży i 153,9 mln zł skonsolidowanego zysku netto.

Omnie Katarzyna Maciak