Coraz więcej nowych mieszkań na sprzedaż

Coraz więcej nowych mieszkań na sprzedaż
Możliwość komentowania Coraz więcej nowych mieszkań na sprzedaż została wyłączona, 05/05/2011, przez␣, w␣miasta, mieszkania, mieszkaniowe, raporty

Z najnowszego raportu REAS na temat sytuacji na rynku mieszkaniowym w Polsce wynika, że w I kwartale 2011 roku po raz kolejny odnotowano wzrost liczby transakcji sprzedaży nowych mieszkań. Wyniki monitoringu rynku przeprowadzonego przez REAS ukazują wyraźny wzrost oferty w większości miast, spowodowany nie tylko wprowadzeniem na rynek nowych inwestycji, ale także wznowieniem sprzedaży w wielu projektach, w których czasowo wstrzymano ją z powodu kryzysu. W konsekwencji liczba mieszkań oferowanych do sprzedaży na sześciu rynkach wzrosła szósty kwartał z rzędu i jest o 36% wyższa, niż rok wcześniej.

Całość Raportu

Photo by Botev (CC-BY)

Tagi:␣
front

Omnie Marta Kosińska

Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.