Arena pełna mieszkań

Możliwość komentowania Arena pełna mieszkań została wyłączona, 17/04/2012, przez␣, w␣apartamenty, bez kategorii, ceny, Ekonomiczny dom, Europa, inwestycje, kredyty, Małe M, miasta, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, ogród i balkon, Poznań, regiony, sprzedaż, Uncategorized, wielkopolskie

W ubiegły weekend w Poznaniu odbyły się Targi redNet Dom Mieszkanie Wnętrze. W Hali Arena swoją ofertę zaprezentowało ponad 90 wystawców, w tym deweloperzy, banki i firmy zajmujące się wyposażeniem wnętrz. To już druga tegoroczna edycja targów w branży nieruchomości.

Podczas dwóch dni targowych swoje oferty przedstawili najważniejsi poznańscy deweloperzy. Nie zabrakło także mniejszych inwestorów oraz debiutujących inwestycji. Stoiska miały również banki, wydawnictwa branżowe oraz biura pośrednictwa nieruchomości. Goście targowi mogli zapoznać się z propozycjami lokali w dużych kompleksach mieszkaniowych oraz bogatą ofertą domów jednorodzinnych czy szeregowców.

Pokazaliśmy nowe domy szeregowe na osiedlu Przyjaznym w Skórzewie o powierzchni od 65 do 91 mkw. z działką w cenie od 319 000 zł brutto. Zaprezentowaliśmy również nowe projekty domów jednorodzinnych Szafir, Szmaragd oraz Granat, zlokalizowanych w Spławiu i Szczepankowie – mówi Paweł Grzegorczyk z Przedsiębiorstwa A. Grzegorczyk.

Targi to także miejsce debiutów nowych inwestycji. Jedną z nich przedstawiła spółka Twoje M. – Na Targach swoją premierę miały Słoneczne Tarasy, nasza nowa inwestycja położona na przedmieściach Poznania. Największym atutem tego projektu są mieszkania z przestrzenią życiową o powierzchni 73 mkw., których mocną stroną są duże tarasy, liczące aż 24,4 mkw. A wszystko w cenie od 263 800 zł brutto. – mówi Magdalena Czuryńska ze spółki Twoje M.

Jak to bywa na tego typu imprezach, deweloperzy kusili gratisowymi dodatkami i promocjami cenowymi. – Naszym klientom proponowaliśmy wykończenie lokalu pod klucz na osiedlu Słonecznym w podpoznańskim Bogdanowie, za wyjątkowo korzystną cenę – 99 zł brutto za mkw. O atrakcyjności wykończenia klienci będą się mogli przekonać osobiście 21 kwietnia podczas drzwi otwartych – mówi Paula Dybizbańska z Lepiko Developer. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także inwestycje zlokalizowane w samym Poznaniu. Takie oferty zaprezentował Ataner, Family House, UWI Inwestycje, Echo Investment czy Malta Fountain. – Mieszkania w budynku położonym przy ulicy Milczańskiej 1, to propozycja dla tych, którzy cenią komfort, towarzystwo terenów rekreacyjnych Malty oraz szybki dojazd do centrum miasta. Zainteresowanie targowych gości wzbudziła również możliwości uzyskania przynajmniej 7 proc. upustu z ceny lub otrzymania lokalu wykończonego pod klucz – mówi Jacek Żychliński ze spółki Łacina Dom.

Zwiedzający mogli skorzystać z pomocy Targowego Agenta, który doradzał w wyborze nieruchomości oraz warsztatów „Zrób to sam” prowadzonych przez fachowców ze Strefy Aranżacji Wnętrz. Duży ruch panował również na stoisku Targowego Kredytu Mieszkaniowego, gdzie doradzano w zakresie przyznawania preferencyjnych kredytów. W poruszaniu się pomiędzy tak dużą liczbą ofert pomagała Galeria Dzielnicowo. Najbliższe targi branży nieruchomości odbędą się dopiero we wrześniu.

Omnie Deweloper Twoje M