Zmieniamy Rodzinne Domy Dziecka

Zmieniamy Rodzinne Domy Dziecka
Możliwość komentowania Zmieniamy Rodzinne Domy Dziecka została wyłączona, 26/07/2011, przez␣, w␣raporty, regiony

Dziś ruszyła II edycja akcji charytatywnej, której celem jest wyposażanie rodzinnych domów dziecka w meble i sprzęty gospodarstwa domowego. Do zapoczątkowanej przez Fundację Świętego Mikołaja, firmy Dekor Projekt i proSurf akcji dołączyła agencja nieruchomości Metrohouse & Partnerzy oraz serwis Szybko.pl. Biurka i krzesła zostały ufundowane przez sklep Twojemeble.pl. Aby wesprzeć akcję wystarczy odwiedzić stronę na Facebooku: Zmieniamy Rodzinne Domy Dziecka i… polubić ją.

https://www.facebook.com/Zmieniamy.Rodzinne.Domy.Dziecka

Obecna akcja Zmieniamy Rodzinne Domy Dziecka została uruchomiona po sukcesie pierwszej edycji przeprowadzonej pod nazwą Wspólnie wyposażamy rodzinne domy dziecka. Idea przedsięwzięcia jest prosta. Każda osoba posiadająca profil na Facebooku może odwiedzić stronę akcji  (https://www.facebook.com/Zmieniamy.Rodzinne.Domy.Dziecka) i poprzez kliknięcie „Lubię to” przekazać wirtualną złotówkę na rzecz rodzinnego domu dziecka. W ten sposób w poprzedniej akcji udało się uzyskać 4000 fanów na Facebooku, co umożliwiło ufundowanie przez sponsora – Grupę Chrobry sp. z o.o. – czterech łóżek dla dzieci z rodzinnego domu dziecka w Gąsawie.

Tym razem kolejny fundator, sklep Twojemeble.pl, zobowiązał się do przekazania biurek i krzeseł, które są na liście najbardziej potrzebnych części wyposażenia domu. To, kiedy uda się przekazać meble zależy wyłącznie od aktywności użytkowników Facebooka.

– Pierwsza edycja akcji utwierdziła nas w przekonaniu, że naprawdę warto pomagać, mówi Anna Sadowska, prezes DekorProjekt. Opiekunowie w rodzinnych domach dziecka to wyjątkowi ludzie, którzy dają podopiecznym olbrzymią dawkę miłości. Liczne grono Internautów, którzy dołączyli do akcji oraz pozyskanie nowych partnerów i sponsorów daje gwarancję, że i tym razem będziemy mogli wesprzeć opiekunów i dzieci, dodaje Sadowska.

Zwieńczeniem akcji będzie przekazanie rodzinnemu domu dziecka w Gąsawie ufundowanych przez sponsora mebli. Organizatorzy przewidują kolejne edycje projektu jeszcze w tym roku. Potrzeby rodzinnych domów dziecka są każdorazowo definiowane przez opiekunów, co powoduje, że ufundowane rzeczy trafiają pod właściwy adres.

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Marta Kosińska

Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.