Zielony Natolin kusi lokalizacją i ekologicznymi rozwiązaniami

Zielony Natolin kusi lokalizacją i ekologicznymi rozwiązaniami
Możliwość komentowania Zielony Natolin kusi lokalizacją i ekologicznymi rozwiązaniami została wyłączona, 11/01/2022, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

W inwestycji Zielony Natolin, realizowanej przez Marvipol Development, właścicieli znalazło ponad 50% lokali. Do sprzedaży trafiła oferta mieszkań 1, 2, 3 i 4-pokojowych w kameralnej inwestycji, położonej blisko stacji metra Natolin na Ursynowie. Oddanie budynku do użytkowania zaplanowano na III kwartał 2023 roku. 

Obraz zawierający drzewo, zewnętrzne, niebo, miasto

Opis wygenerowany automatycznie

Projekt Zielony Natolin został pozytywnie przyjęty przez klientów – ponad 50% mieszkań znalazło swoich właścicieli w ciągu 4 miesięcy od wprowadzenia oferty do sprzedaży. Ta kameralna inwestycja, położona 350 metrów od stacji metra Natolin, przy ulicy Raabego 13A w Warszawie, oferuje mieszkania o metrażach od 25 do 75 m2. Na parterze przewidziano lokale pod usługi. 

Budynek powstający na warszawskim Ursynowie doskonale wpisuje się w zmieniające się oczekiwania klientów, którzy szczególną uwagę zwracają na ochronę środowiska i coraz częściej dostrzegają korzyści, płynące ze zrównoważonego rozwoju miasta.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z dobrego startu sprzedaży naszej nowej inwestycji. Oferta Zielony Natolin kierowana jest do osób, które starają się troszczyć o środowisko i żyć w zgodzie z ekologią, nie rezygnując przy tym z codziennej wygody. Realizując ten projekt wpisujemy się w zyskujący na popularności trend 15-minutowego miasta. Trend ten stawia na ekologię i jest coraz częściej zauważany w metropoliach światowych, jak Paryż czy Melbourne. Jego cechą jest pozytywny wpływ na ograniczenie zanieczyszczenia powietrza, decentralizacja usług i budowanie więzi społecznych, zapewniając mieszkańcom szybkie dotarcie do wszystkich ważnych miejsc, pieszo lub na rowerze, bez konieczności korzystania z samochodu” – podkreślił Grzegorz Kawecki, wiceprezes Marvipol Development S.A.

Inwestycja Zielony Natolin składa się z sekcji liczącej 3 piętra oraz 10-piętrowej dominanty. W standardzie zastosowane zostaną rozwiązania smart i eko, pozwalające obniżać koszty życia i dbać o środowisko naturalne. Budynek wyposażony zostanie m.in. w panele fotowoltaiczne zapewniające energię do obsługi przestrzeni wspólnych, kostkę z zielonego betonu, który ma właściwości fotokatalityczne oraz samooczyszczające, a także zewnętrzne czujniki jakości powietrza Airly, filtry antysmogowe i oświetlenie LED. Z kolei system automatyki mieszkaniowej w standardzie zoptymalizuje zużycie mediów i pozwoli na ich kontrolę. Na dachu niższej części inwestycji powstanie wspólny taras dla mieszkańców, na którym zaplanowano ławeczki, roślinność, karmniki, poidełka, domki dla ptaków i owadów.

W celu promowania ekologicznych form transportu inwestycja posiadać będzie rowerownię, zewnętrzny parking dla jednośladów, w tym rowerów cargo oraz stację napraw. Przygotowane zostaną udogodnienia w postaci wypożyczalni samochodów elektrycznych na minuty. Dla zmotoryzowanych osób decydujących się na zakup mieszkania przewidziane zostały 83 miejsca postojowe. 

Omnie Katarzyna Maciak