Zasmakuj włoskiego dolce vita. Dzień Otwarty inwestycji Lokum di Trevi

Zasmakuj włoskiego dolce vita. Dzień Otwarty inwestycji Lokum di Trevi
Możliwość komentowania Zasmakuj włoskiego dolce vita. Dzień Otwarty inwestycji Lokum di Trevi została wyłączona, 24/07/2013, przez␣, w␣architektura i design, deweloperzy, Headline, mieszkania, mieszkaniowe

Osiedle przyjazne mieszkańcom to takie, które łączy wszystkie cechy dobrze zaplanowanej inwestycji – położone w dogodnej lokalizacji, zaprojektowane zgodnie z nowoczesnymi trendami, eleganckie, bezpieczne, o wyjątkowej, niebanalnej atmosferze. Już 3 sierpnia będzie można przekonać się, że takie osiedla powstają także na inwestycyjnej mapie Wrocławia.

Lokum Deweloper zaprasza wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania na Dzień Otwarty inwestycji „Lokum di Trevi”, który odbędzie się w sobotę, dnia 3 sierpnia, w godzinach 11:00 – 14:00. Dzień Otwarcia to możliwość poznania jednej z dwóch najnowszych realizacji inwestora. Drugą jest osiedle Lokum da Vinci, inspirowane postacią słynnego malarza, inżyniera i konstruktora.

Podczas Dnia Otwarcia inwestycji, przy ulicy Tarnogajskiej/Klimasa, na odwiedzających będą czekać eksperci firmy, architekt i doradcy finansowi. Specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące inwestycji, procesu zakupu i aranżacji wnętrz. O wysokiej jakości i komforcie mieszkań będzie można przekonać się, zwiedzając lokale wzorcowe wykonane według najwyższych standardów programu „Lokum pod klucz”. Osoby, które zdecydują się na zakup mieszkania, mogą liczyć na wsparcie dewelopera i związane z tym dodatkowe korzyści – promocje cenowe na wybrane mieszkania, program rekomendacji, czy uczestnictwo w programie Lokum+, który upoważnia do wielu zniżek i rabatów u renomowanych firm partnerskich.

Podczas Dnia Otwarcia po raz pierwszy zostanie uruchomiona fontanna, znajdująca się na dziedzińcu osiedla. Fontanna stanowi jego wizytówkę, symbol nawiązujący do słynnej rzymskiej fontanny Di Trevi.

Osiedle „Lokum di Trevi” tworzą przede wszystkim wyjątkowi mieszkańcy. Dzień Otwarty to doskonała okazja do bliższego poznania swoich przyszłych sąsiadów. Delektując się włoskimi przysmakami i winem, przy akompaniamencie muzyki na żywo, każdy uczestnik będzie miał okazję zasmakować włoskiej dewizy – dolce far niente. Na rodziców z dziećmi będą czekać różne atrakcje, w tym nowy plac zabaw na I etapie inwestycji.

O inwestycji:

Lokum di Trevi to efektownie zaplanowana i realizowana inwestycja, skierowana zarówno do ludzi młodych, szukających swojego pierwszego mieszkania, jak i do tych, którzy pragną uciec od wielkomiejskiego zgiełku. Dobre połączenie z centrum, dzięki rozwiniętej infrastrukturze komunikacyjnej, czyni ją niezwykle atrakcyjną również pod względem inwestycyjnym. Różnorodność punktów usługowo-handlowych, liczne placówki edukacyjne i zdrowotne, bliskość terenów zielonych – gwarantują mieszkańcom poczucie komfortu i wygody.

Deweloper oferuje pełną gamę mieszkań od 1- do 4-pokojowych, o metrażach od 25 do

88 m². Inwestycja składa się z czterech budynków o 5-kondygnacyjnej zabudowie. Całość jest uzupełniona przez zielone dziedzińce z infrastrukturą oraz fontanną nadającą osiedlu nowoczesny, elegancki charakter.

Omnie LOKUM DEWELOPER