Dzień otwarty inwestycji Atrium Geo B

Dzień otwarty inwestycji Atrium Geo B
Możliwość komentowania Dzień otwarty inwestycji Atrium Geo B została wyłączona, 29/05/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, ceny, deweloperzy, Headline, inwestycje, Katowice, mieszkaniowe, sprzedaż

Już 30 maja w biurze sprzedaży mieszkań przy ulicy Rolnej 17b/2 w Katowicach w godzinach 9:30 – 13:30 odbędzie się Dzień Otwarty inwestycji Atrium Geo B. Wydarzenie, którego organizatorem jest Grupa Deweloperska Geo będzie okazją do zapoznania się z ofertą cenową dewelopera.

Na kompleks Atrium Geo, znajdujący się na granicy dzielnic Brynów i Ligota, składają się 2 czteropiętrowe budynki liczące łącznie 120 mieszkań. W ramach inwestycji Atrium Geo B dostępne są jeszcze 44 dwu- i trzypokojowe mieszkania o zróżnicowanym metrażu – od 43,45 m2 do 74,91 m2. Dla wygody mieszkańców w budynkach zainstalowano windy oraz przewidziano podziemny parking.

 W pobliżu Atrium Geo znajdują się trasy linii autobusowych 154 i 296 oraz tramwajowych 6, 14, 16 i 19, co stanowi o dobrym skomunikowaniu osiedla z resztą miasta. W bliskim sąsiedztwie znajdują się również sklepy spożywcze, m.in. Biedronka czy Aldi, apteki, poczta oraz szkoły i przedszkola. Dojazd do centrum samochodem lub komunikacją zajmuje około 10 minut.

 Między budynkami znajduje się zielony dziedziniec – atrium, dostępny wyłącznie dla mieszkańców, od którego inwestycja wzięła swoją nazwę. Mieszkania na parterze od strony dziedzińca posiadają ogródki, a niektóre na pierwszym i drugim piętrze wyposażone są w komfortowe tarasy, wszystkie posiadają też balkony – mówi Monika Sobczyńska, Specjalista ds. Marketingu w Grupie Deweloperskiej Geo.

 W związku z planowanym na 30 maja Dniem Otwartym deweloper przygotował specjalną ofertą promocyjną, w ramach której ceny mieszkań zaczynają się już od 4550 zł/m2.

Źródło: materiały prasowe

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.