Zamieszkaj pośród świerków

Zamieszkaj pośród świerków

W niewielkim i zacisznym Robakowie, powstanie zespół kameralnych willi podmiejskich z dwupoziomowymi mieszkaniami. Otoczone polami i terenami leśnymi Osiedle Świerkowa Polana II, to najnowsza propozycja firma Skaland Sp. z o.o. Inwestycja położona jest kilkanaście kilometrów od Poznania.

Kolejny etap budowy Osiedla Świerkowa Polana jest odpowiedzią na ogromne zainteresowanie mieszkaniami w tej lokalizacji – Poznaniacy poszukują miejsc, w których mogą zarówno mieszkać, jak i wypoczywać. Nasze osiedle jest odpowiedzią na te oczekiwania, dlatego poprzedni etap Świerkowej Polany cieszył się ogromną popularnością i sprzedany został w zaledwie cztery miesiące – mówi Piotr Swoboda, prezes firmy Skaland Sp. z o.o.

W II etapie inwestycji dostępne będą mieszkania 3 oraz 4- pokojowe. Na powierzchni od 60. do 72 mkw. znajdzie się salon, kuchnia, dwie łazienki i dwie lub trzy sypialnie. Każdy lokal ma własny ogródek i dwa miejsca parkingowe. W standardzie deweloperskim klient otrzymuje przyłącze do kominka, rolety okienne, parapety marmurowe, drewniany taras, instalację c.o. z piecem dwufunkcyjnym oraz domofon i instalację RTV. – W odróżnieniu od poprzedniej oferty, proponujemy naszym klientom mieszkania o większym metrażu. Ponadto, nowością są lokale mieszkalne z możliwością prowadzenia działalności handlowo-usługowej – mówi Piotr Swoboda.

Ten etap inwestycji zakłada budowę 140 funkcjonalnych mieszkań, jednakże podzielony został na 3 części. W wyniku tego, pierwsze lokale oddane zostaną do użytku już III kwartale 2012 roku. Deweloper zadba o pełną infrastrukturę osiedla z drogą, miejscami parkingowymi, oświetleniem oraz placem zabaw dla dzieci.

Niewielkie Robakowo, liczące niespełna tysiąc mieszkańców, wzbudza coraz większe zainteresowanie Wielkopolan. Jego atutem jest lokalizacja i ciągle rozwijająca się infrastruktura. Dla miłośników czynnego wypoczynku, ta część gminy Kórnik to doskonałe miejsce do pieszych i rowerowych wycieczek. Okolica obfituje w piękne i malownicze kompleksy leśne z łańcuchem jezior, który rozpoczyna jezioro Kórnickie. W samym Robakowie znajduje się szkoła, kościół i sklepy. Dzięki bliskości Trasy Katowickiej dojazd do stolicy wielkopolski zajmuje zaledwie kilkanaście minut, a znajdujący się na obrzeżach Poznania kompleks centrów handlowych z M1, Ikea i OBI, stanowi doskonałe zaplecze dla podmiejskiej sypialni, jaką niewątpliwie staje się Robakowo.

Ponadto, deweloper realizuje inwestycje w Koninku (Nowe Koninko), w której oferuje domy wolno stojące i w zabudowie szeregowej, a także Osiedle Sosnowe w Kamionkach, na którym dostępne są domy w zabudowie szeregowej.

Omnie Michał

Absolwent politologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza o specjalnościach marketing polityczny oraz dziennikarstwo. Ponadto studiował na Wydziale Politologii Uniwersytetu Warszawskiego i Universidade Nove de Lisboa w Portugalii. Zajmuje się tematyką deweloperską i materiałów budowlanych

Jeden komentarz

  1. domino
    4 listopada, 2011 15:00

    dobrze wygląda i z daleka od miejskiego szumu. kiedyś znalazłam coś pdobnego, ale jak sprawdziłam w rapocie od Verdict, to okazało się, że deweloper zadłużony po uszy. trzeba być ostrożnym przy takich inwestycjach.