Zamieszkaj na Osiedlu Alpha na gotowym

Zamieszkaj na Osiedlu Alpha na gotowym
Możliwość komentowania Zamieszkaj na Osiedlu Alpha na gotowym została wyłączona, 09/07/2013, przez␣, w␣apartamenty, miasta, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Poznań, wielkopolskie

Osiedle-ALPHA_RED_Real-Estate-Development2Budowa Osiedla Alpha w warszawskich Skoroszach dobiegła końca. Mieszkania, które są jeszcze dostępne w tej inwestycji można teraz kupić z wykończeniem pod klucz w cenie i od razu się wprowadzić
Red Real Estate Development zakończył budowę swojej warszawskiej inwestycji. Osiedle Alpha powstawało w trzech etapach. Łącznie w sześciu budynkach znalazło się w nim ponad 420 mieszkań. Do mieszkań wybudowanych w ostatnim etapie projektu oddawane są już klucze.
Mieszkania, które zostały jeszcze w sprzedaży można kupić z bezpłatnym wykończeniem pod klucz. Deweloper wprowadził nowy standard sprzedaży. Osoby, które zdecydują się zamieszkać przy Skoroszewskiej w ramach autorskiego programu – Rodzina na gotowym – dostają bezpłatnie wykończenie lokalu. Kupujący mogą wybrać jeden z przygotowanych wariantów kolorystycznych.
Na Osiedlu Alpha mieszkania wykończone pod klucz można kupić teraz w cenie, w której firmy konkurencyjne oferują lokale w stanie deweloperskim. Najmniejsze wykończone mieszkanie dwupokojowe (44 mkw.) dostępne w inwestycji kosztuje 300 tys. zł, a trzypokojowe można kupić już za 340 tys. zł. W programie wykończenia pod klucz w cenie mieszkania deweloper oferuje podłogi we wszystkich pomieszczeniach, parapety, malowanie ścian, glazurę i terakotę oraz armaturę w łazience, drzwi wewnętrzne z portalami i pas glazury na ścianie w kuchni. Istnieje również możliwość zakupu w atrakcyjnej cenie zabudowy kuchennej. Z tej propozycji korzystają młodzi ludzie, dla których włączenie umeblowania kuchni do kredytowania jest atrakcyjnym rozwiązaniem.
Nowy standard sprzedaży pozwala nabywcom zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Osoby wynajmujące mieszkania zyskują też dzięki wyeliminowaniu opłat czynszowych w czasie wykończenia mieszkań. Zamiast kompletowania materiałów budowlanych i nadzorowania fachowców, kupujący mogą wybrać elementy wykończenia z katalogu przygotowanego przez dewelopera, a później odebrać klucze do gotowego mieszkania. Zainteresowani zakupem mają możliwość przyjrzeć się jakości wykończenia w 86 metrowym mieszkaniu pokazowym przygotowanym przez inwestora.
W ostatnim, zakończonym właśnie etapie budowy osiedla części wspólne w budynkach zostały wykończone w wyższym standardzie niż w poprzednich. Deweloper zadbał o zagospodarowanie terenu całej inwestycji. Alpha przyciąga wypełnionym zielenią otoczeniem budynków. Patia i dziedzińce obsadzone zostały zielenią parkową, pośród której znalazły się elementy małej architektury, m.in.: pergole, altankami, strumyki, oczka wodne i skalniaki. Jest też plac zabaw dla dzieci. Zaletą inwestycji jest niewątpliwie również jej położenie, 200 m od Alei Jerozolimskich i w pobliżu stacji kolejki SKM.
Na terenie osiedla działa przychodnia lekarska, gabinet stomatologiczny, szkoła tańca oraz placówka dziennej opieki nad dziećmi, a tuż obok znajduje się Centrum Handlowe Skorosze i Leroy Merlin.

Autor: RED Real Estate Development

Omnie Red Real Estate Development Sp. z o.o.