Wielka wyprzedaż w Hevelii

Wielka wyprzedaż w Hevelii
Możliwość komentowania Wielka wyprzedaż w Hevelii została wyłączona, 22/12/2015, przez␣, w␣ceny, deweloperzy, lokalne, mieszkania, nieruchomości, Poznań, wielkopolskie

Osiedle Hevelia na koniec roku wyprzedaje mieszkania. Zostało ich już tylko sześć. To ostatnia szansa by zamieszkać w jednej z najciekawszych inwestycji mieszkaniowych na Grunwaldzie, a przy okazji skorzystać z bardzo atrakcyjnej oferty cenowej.

Hevelia_02

Poszukujący swojego wymarzonego M często chcą się do niego jak najszybciej wprowadzić. Hevelia to projekt już ukończony, w którym zdecydowana większość lokali jest zamieszkała. Dodatkowo po sąsiedzku mieszkańcy mają do dyspozycji wiele punktów handlowych, usługowych i rekreacyjnych. Ze względu na swój wyjątkowy charakter i bardzo dobrą lokalizację osiedle stanowić może optymalne rozwiązanie dla zainteresowanych mieszkaniami w stanie deweloperskim, do których w bardzo szybkim czasie można się wprowadzić. – Kupno gotowego mieszkania niesie ze sobą bardzo wiele korzyści. Jedną z kluczowych jest możliwość rozpoczęcia prac wykończeniowych praktycznie zaraz po podpisaniu umowy sprzedaży i odebraniu kluczy do lokalu. – mówi Iwona Chmielewska z Monday Development. – W Hevelii zostało już tylko sześć wolnych mieszkań, które oferujemy z upustem sięgającym 25 tys. zł. To dobra okazja dla osób, które chcą nabyć nową nieruchomość w korzystnej cenie i dodatkowo skorzystać z niższego, bo 10 proc. wkładu własnego. Od stycznia wzrośnie on do 15 proc., co z kolei może utrudnić uzyskanie kredytu.– dodaje. Dodatkowo w wyprzedaży deweloper oferuje promocyjne ceny na miejsca parkingowe.

Hevelia_01
Hevelia to urokliwe i w pełni zagospodarowane osiedle. Powstało tu sześć budynków wielorodzinnych, w których znalazły się mieszkania o powierzchni od 24 do 93 m.kw. Położona na skraju terenów zielonych inwestycja, zaprojektowana została z myślą o tych, dla których ważna jest wygoda codziennego życia, jak również otoczenie przyrody. Dodatkowym atutem tej lokalizacji już niebawem stanie się Park Astronomiczny przy Obserwatorium, który zostanie zrealizowany w ramach Poznańskiego budżetu obywatelskiego na rok 2016. Park ma 3,5 ha i znajduje się na terenach pomiędzy Osiedlem Hevelia a dawną Willą Palaczów, w której obecnie mieści się Obserwatorium Astronomiczne UAM. Pomysłodawcy parku, głównie z myślą o najmłodszych Poznaniakach, zamierzają tam zorganizować ścieżki tematyczne dotyczące między innymi Układu Słonecznego czy Drogi Mlecznej. Koncepcja zakłada również nasadzenie nowych roślin, posadowienie ławek i modeli planet z tablicami informacyjnymi. Wszystko to sprawi, że mieszkańcy Hevelii zyskają doskonałe miejsce do spacerów i aktywnego wypoczynku.

Omnie Michał

Absolwent politologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza o specjalnościach marketing polityczny oraz dziennikarstwo. Ponadto studiował na Wydziale Politologii Uniwersytetu Warszawskiego i Universidade Nove de Lisboa w Portugalii. Zajmuje się tematyką deweloperską i materiałów budowlanych