ZAKOŃCZENIE BUDOWY I ETAPU OSIEDLA ŁOMIANKI

ZAKOŃCZENIE BUDOWY I ETAPU OSIEDLA ŁOMIANKI
Możliwość komentowania ZAKOŃCZENIE BUDOWY I ETAPU OSIEDLA ŁOMIANKI została wyłączona, 25/06/2020, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Firma ARIA Development kończy budowę i sprzedaż I etapu Osiedla Łomianki. Pierwsi mieszkańcy otrzymają klucze w III kwartale br. W ofercie pozostały mieszkania II etapu Osiedla.

Znakomita lokalizacja, rozwiązania smart i przystępne ceny to główne atuty Osiedla Łomianki. Przytulne i ekologiczne osiedle w bliskości Kampinoskiego Parku Narodowego, jednocześnie pół godziny do centrum Warszawy i 15 minut do stacji metra Młociny, 150 mieszkań o metrażach od 36 do ponad 100 m2, zarówno 1-, 2-, 3-pokojowe, a także większe 4- pokojowe z antresolami i tarasami – tak w skrócie można scharakteryzować całość projektu Osiedle Łomianki. 

Dzięki przemyślanej koncepcji architektonicznej mieszkania są przestronne, pokoje ustawne                           i funkcjonalne, a wspaniałe doświetlenie zapewniają okna typu portfenetr. Lokale na parterze posiadają ogródki, wszystkie powyżej parteru-balkony, a na ostatnim trzecim piętrze-szerokie tarasy, gdzie zlokalizowano przestronne mieszkania z antresolami do własnej aranżacji. Udogodnieniem będą też windy oraz przypisane miejsca parkingowe. Zielone i rozległe tereny rekreacyjne oraz plac zbaw dla najmłodszych mieszkańców zajmą centralną część osiedla.

Niebanalny architektura kompleksu, ciekawe udogodnienia oraz atrakcyjna lokalizacja sprawiają, że Osiedle Łomianki to propozycja dla rodzin, ludzi młodych i aktywnych, którzy cenią ekologię oraz bliskość stolicy i terenów zielonych. Osiedle może być również interesujące dla nestorów rodu, oraz osób szukających spokoju i wytchnienia od miejskiego zgiełku – mówi Agata Zambrzycka, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży ARIA Development.

Inwestycja doskonale wkomponuje się w krajobraz współczesnych Łomianek, które w ostatnich latach przeszły znaczącą metamorfozę i przeistoczyły się w jedno z najatrakcyjniejszych podstołecznych miast, nie tracąc jednocześnie swojego naturalnego charakteru – podkreśla Wojciech Chotkowski, Prezes Zarządu ARIA Development.

ARIA Development jako prawdopodobnie pierwszy deweloper w Polsce, na wszystkich przyszłych i obecnie realizowanym Osiedlu Łomianki, wprowadziła kompleksowy pakiet inteligentnych i ekologicznych rozwiązań, składający się z systemu ARIA Eco Smart (sterowanie instalacjami wewnętrznymi każdego lokalu), paneli fotowoltaicznych (pozwalające znacząco obniżyć koszty zużycia energii elektrycznej części wspólnych) oraz na wybranych osiedlach – punktów ładowania samochodów elektrycznych. Komponenty pakietu są w podstawowym standardzie inwestycji i Klienci Osiedla Łomianki oraz przyszłych realizacji ARIA Development nie będą ponosić dodatkowych kosztów z nim związanych.

W styczniu 2020 firma ARIA Development rozpoczęła sprzedaż II etapu Osiedla Łomianki. Oferta obejmuje 62 mieszkania w dwóch kameralnych budynkach. W każdym z nich Klienci mają do wyboru 14 jedno, 9 trzypokojowych i 8 mieszkań z antresolami (od dwóch do pięciu pokoi). Ceny za m2 zaczynają się od 4 870 zł. Realizacja II etapu rozpoczęła się w IV kwartale ub. roku. Przekazanie kluczy zaplanowano na II połowę przyszłego roku.

Omnie redakcja