Najdroższe lokalizacje biurowe świata

Najdroższe lokalizacje biurowe świata
Możliwość komentowania Najdroższe lokalizacje biurowe świata została wyłączona, 09/01/2015, przez␣, w␣biurowe, ceny, Headline, komercyjne, świat, wynajem

Z raportu Global Prime Office Occupancy Costs wynika, że najdroższy w rankingu biurowych lokalizacji świata jest londyński West End. Koszt najmu tamtejszego biura to 194,29 euro za mkw. miesięcznie

Na drugim miejscu znalazł się Hong Kong – gdzie czynsz za biura w centrum wynosi 177,92 euro za mkw. miesięcznie. Na trzeciej pozycji uplasował się Pekin (ulica Finansowa) ze stawką 140,42 euro za mkw. miesięcznie, na czwartym miejscu – Pekin (Centralny Obszar Biznesu) – 134,50 euro za mkw. miesięcznie. Pierwszą piątkę po raz kolejny zamyka Moskwa z kosztami 122,71 euro za mkw. miesięcznie.

Warszawa znalazła się na 71. miejscu z kwotą 35 euro za mkw. miesięcznie. W stosunku do rankingu z początku ubiegłego roku to spadek o 11 miejsc.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej w Warszawie

Źródło: www.rp.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.