Wypożycz sobie mieszkanie

Wypożycz sobie mieszkanie

Deweloper LC Corp SA od 2 lipca udostępnił możliwość wypożyczenia kluczy do wybranego przez siebie mieszkania na 3 dni dla swoich klientów. Inwestycja objęta akcją „Pomieszkaj na Próbę” to znajdująca się na Warszawskiej Ochocie Rezydencja Kaliska. Do dyspozycji zainteresowanych poza mieszkaniami 1-3 pokojowymi o pow. 40-88 m kw. są również dwupoziomowe luksusowe apartamenty charakterze penthouse, o powierzchni powyżej 190 m2, z dostępem do rozległych tarasów. Wypożyczenie kluczy do mieszkania tworzy możliwość swobodnego i nieskrępowanego przymierzenia się do mieszkania bez obecności przedstawicieli dewelopera.

Źródło: Home Broker Daily, materiały inwestora

Tagi:␣
front

Omnie Marta Kosińska

Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.

3 komentarze

 1. 14 lipca, 2011 11:13

  Informacji należy szukać na stronach dewelopera, czyli LC Corp. Link do strony: http://www.lcc.pl/

 2. miecz prawdy
  13 lipca, 2011 18:59

  ciekawa propozycja, czy wiecie coś na temat szczegółów tej akcji?

 3. Małgorzata K.
  5 lipca, 2011 13:30

  no i najwyższy czas na taką promocję. To jest chore, że samochód można pożyczyć na jazdę próbną, a mieszkanie, czyli N razy droższą inwestycję, kupuje się de facto w ciemno. Bo nawet przez kilka wizyt można nie zauważyć, że w mieszkaniu obok ktoś ćwiczy śpiew operowy albo dzieci na górze uprawiają stepowanie po 23 albo od 6 rano :/