Wygraj skok ze spadochronem. Dzień otwarty Red Park

Wygraj skok ze spadochronem. Dzień otwarty Red Park
Możliwość komentowania Wygraj skok ze spadochronem. Dzień otwarty Red Park została wyłączona, 07/06/2016, przez␣, w␣budownictwo, deweloperzy, Headline, marketing nieruchomości

Mieszkania dostępne w programie Mieszkanie dla Młodych, atrakcyjne promocje
i… skoki spadochronowe. Osiedle Red Park zaprasza na nietypowy Dzień Otwarty. Już w sobotę 11 czerwca.

Red Park to kompleksowe osiedle na poznańskim Dębcu. Wyróżnia się nowoczesnymi rozwiązaniami, dobrze zaprojektowanymi przestrzeniami wspólnymi o wysokim standardzie
i malowniczymi widokami na miasto. Budowa drugiego etapu Red Park dobiega końca. Z tej okazji deweloper przygotował Dzień Otwarty ze specjalnymi promocjami oraz dodatkowymi atrakcjami.

– W czasie Dnia Otwartego będzie można obejrzeć niemal gotowy budynek, przekonać się o wysokiej jakości wykonania, a także sięgnąć po bonusy – mówi Roma Peczyńska, marketing manager Red Parku. – Część mieszkań jest dostępna w ramach programu Mieszkanie dla Młodych, a dodatkową zachętą z pewnością będą skoki spadochronowe.

Tego dnia skok ze spadochronem będzie można zarówno otrzymać jako gratis, jak również wygrać w konkursie. – Jeśli zdecydujemy się zarezerwować mieszkanie, skok otrzymamy jako nietypowy, a zapewniający wiele emocji, dodatek. Dodatkowo wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w naszym konkursie, w którym nagrodą będzie właśnie skok ze spadochronem – dodaje Roma Peczyńska.

Na czym polega konkurs? Wystarczy przyjść w sobotę do Red Parku, zgłosić się do biura sprzedaży i otrzymać proste zadanie konkursowe (do jego realizacji wystarczy aparat w telefonie). Wygra osoba, która zaproponuje najciekawsze rozwiązanie.

Osiedle Red Park zlokalizowane jest pomiędzy parkiem Dębina a Galerią Dębiec. To miejsce zapewniające mieszkańcom ogromny komfort. W kilka minut mogą się znaleźć na relaksującym spacerze lub zrobić niezbędne zakupy czy skorzystać z całodobowego klubu fitness.

Dzień otwarty Red Parku

Sobota 11 czerwca, godz. 10-15

ul. 28 czerwca 1956 r. 382

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.