Wybrano dostawcę telewizorów dla Stadionu Narodowego

Możliwość komentowania Wybrano dostawcę telewizorów dla Stadionu Narodowego została wyłączona, 18/04/2011, przez␣, w␣E2012, infrastruktura, mazowieckie, miasta, regiony, Warszawa
W przetargu nieograniczonym na dostawę i zamontowanie systemu 254 telewizorów na Stadionie Narodowym w Warszawie, wybrano ofertę firmy Sharp Electronic Europe GmbH Sp. z o.o.

Telewizory zostaną zamontowane m.in. na promenadach, w Centrum Konferencyjnym, w lożach VIP, w Fan Klubie i Biznes Klubie. Na telewizorach wyświetlane będą informacje, komunikaty i reklamy. Telewizory wykorzystywane będą także do transmisji np. meczów, koncertów, tak by osoby, które nie znajdują się w danym momencie na swoim miejscu na trybunach, nie utraciły ważnych momentów z tego co będzie się działo na płycie boiska. 

Cena realizacji zamówienia to 788, 725,20 zł. brutto.

Źródło: https://www.stadionnarodowy.org.pl/

Tagi:␣
frontphotoSlider

Omnie Justyna Kostrzewska

Specjalista ds. PR i marketingu w firmie Szybko.pl Sp. z o.o. od czerwca 2009 r. do lipca 2012 r. Jeden z redaktorów serwisu abcNieruchomości.pl. Absolwentka filologii rosyjskiej i etnologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowego Studium Public Relations.