Wiele pomysłów zrealizujemy tylko w nowym domu

Wiele pomysłów zrealizujemy tylko w nowym domu
Możliwość komentowania Wiele pomysłów zrealizujemy tylko w nowym domu została wyłączona, 09/07/2019, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, deweloperzy, domy, działki, inteligentny dom
Nawet najlepiej zaprojektowane, kompaktowe mieszkanie z udogodnieniami nie daje tyle możliwości, co nowy dom, który jeszcze na etapie planów możemy zmieniać razem z deweloperem. Warto wybrać większą przestrzeń i zrealizować swoje pomysły.

Statystyki Eurostatu wskazują, że około 83 proc. z nas, Polaków, mieszka we własnym lokum. Decydując się na przeprowadzkę „na swoje”, nierzadko jest to wybór na całe życie. Szczególnie w przypadku domu na przedmieściach, który klient najczęściej uznaje za docelowy.

Klienci na rynku nieruchomości chcą spełnić swoje marzenia, mieć dom na własność, bo wówczas wszelkie zmiany przychodzą im łatwiej. Chętnie inwestują w opcje dodatkowe i planują zmiany aranżacyjne – mniejsze, ale też naprawdę duże. I, co najważniejsze, sami mogą podejmować decyzje

– mówi Kinga Błaszkowiak, specjalista ds. sprzedaży i marketingu Greenbud Development. Deweloper realizuje aktualnie osiedle Zielone Rabowice II. Inwestycja została podzielona na etapy. Pierwszy z nich jest gotowy, mieszkańcy już odebrali klucze, a dwa kolejne są w budowie. Natomiast już czwarta część osiedla trafiła do sprzedaży. 

Każdy z domów w Rabowicach powstaje w nowoczesnej architekturze, jednolitej dla całego osiedla, ponieważ takie są założenia urbanistyczne.

Natomiast w przestrzeni 83 mkw. wiele elementów możemy zaplanować „po swojemu”, chociażby rezerwując dom przed startem budowy. Rzecz jasna musi wiedzieć też o nich deweloper, który razem z architektem je zatwierdza.

Chętnie doradzamy klientom. Oferujemy interesujące pakiety opcji dodatkowych, w których nadal pojawiają się nowości. Klient sam może zdecydować, czy na piętrze mają być 2 lub 3 sypialnie, czy na parterze wydzielamy osobny pokój jako gabinet lub garderoba

– wylicza Kinga Błaszkowiak. Wśród dostępnych opcji dodatkowych, Greenbud proponuje ogrzewanie podłogowe (najlepiej sprawdzi się w łazience), komin do kominka, wykończenie poddasza z dodatkowym oknem, alarm zabezpieczający dom. Niedługo na liście udogodnień pojawi się także pakiet „inteligentny dom”, dzięki któremu smartfonem lub tabletem podłączonym do wifi, będzie można sterować instalacjami w mieszkaniu. – Klienci, realizując swoje pomysły, czują, że zamieszkają u siebie, tak jak to sobie wyobrażali. To decyduje o ich satysfakcji w takim samym stopniu, jak inne atuty osiedla, np. lokalizacja, czy propozycja cenowa – podkreśla Kinga Błaszkowiak z Greenbud Development. 


Deweloper stawia na projekt dwupoziomowego mieszkania w zabudowie bliźniaczej, z przestronnym ogrodem.

Parter to strefa dzienna z kuchnią, salonem i łazienką. Piętro – strefa nocna z 2 lub 3 sypialniami oraz drugą łazienką.

Dodatkowym atutem jest poddasze stanowiące miejsce do przechowywania rzeczy i sprzętów oraz duża działka, gdzie można wyznaczyć miejsca postojowe na auta przed domem oraz ogródek. O tym, że dom o powierzchni 83 mkw. w inwestycji Zielone Rabowice II to więcej przestrzeni, część klientów przekonuje się… dopiero odwiedzając budowę.

Nie ukrywajmy, wchodząc do domu, do głowy wpadają kolejne pomysły. Dlatego warto się z nami umówić na spotkanie pokazowe na inwestycji

– informuje przedstawiciel Greenbud Development. Przyjeżdżając do Rabowic, można zobaczyć już gotowe domy. Start prac budowlanych na IV etapie (32 lokale) nastąpi pod koniec roku 2019. Już dziesięć lokali znalazło swoich nabywców.

Omnie Joanna Miśkiewicz