Weekend pod znakiem targów Dom Mieszkanie Wnętrze

Weekend pod znakiem targów Dom Mieszkanie Wnętrze
Możliwość komentowania Weekend pod znakiem targów Dom Mieszkanie Wnętrze została wyłączona, 23/10/2013, przez␣, w␣deweloperzy, mieszkania, nieruchomości, Poznań, wielkopolskie

Najbliższy weekend 26-27 października będzie doskonałą okazją, by zapoznać się z ofertą kilkudziesięciu firm deweloperskich budujących domy i mieszkania na terenie Wielkopolski.  W ramach targów Dom Mieszkanie Wnętrze deweloperzy przygotowali unikalne oferty, wśród których będą też inwestycje prezentowane po raz pierwszy na MTP.

 

Warto pojawić się w weekend w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich, ponieważ to ostatnia w tym roku impreza wystawiennicza, na której w jednym miejscu można się zapoznać z tak szeroką gamą ofert deweloperskich i zadać pytania ekspertom związanym z rynkiem nieruchomości.

 Targi Dom Mieszkanie Wnętrze_3

Co nas czeka na targach?

Oprócz tego, że w jednym miejscu znajdziemy wiele ofert, które w łatwy sposób jesteśmy w stanie porównać, organizator przygotował dla nas również specjalną Galerię „Dzielnicowo”. Ułatwi ona poruszanie się po targach i dotarcie do wystawców prezentujących inwestycje w wybranych dzielnicach. W Galerii znajdą się także numery stoisk, na których można uzyskać szczegółowe informacje o prezentowanych w niej inwestycjach. To jednak nie wszystko. Targowi goście będą mieli możliwość konsultacji ze specjalistami z dziedziny prawa, finansowania i aranżacji wnętrz. Dodatkowo podczas dwóch dni targowych odbywać się będą otwarte prelekcje, dzięki którym poszukujący nowego M będą mieli okazję usystematyzowania swojej wiedzy na temat tego, co jest istotne i na co zwrócić uwagę podczas zakupu mieszkania.

Tradycyjnie już na targach znajdzie się strefa odpoczynku, w której przy kawie będzie można trochę odetchnąć. Organizator nie zapomniał o najmłodszych gościach targowych, dla których przygotowany został kącik zabaw.

 Targi Dom Mieszkanie Wnętrze_4

Jakie oferty przygotowali deweloperzy?

Poszukujący nowego M na Piątkowie powinni odwiedzić stoisko UWI Inwestycje. Deweloper podczas targów zaprezentuje swoje dwie inwestycje znajdujące się w tej lokalizacji. Jedna z nich – Batory 55 – będzie miała tam swoją premierę  Właśnie wprowadziliśmy do sprzedaży kontynuację projektu, który współrealizujemy z Pekabudem Morasko. Batory 55, to inwestycja w której znajdzie się 120 mieszkań. Planowany termin zakończenia budowy to październik 2014 roku. – mówi  Daria Miszczyk, dyrektor sprzedaży UWI Inwestycje S.A.  Zainteresowani mieszkaniami nieco bliżej centrum powinni zapoznać się z naszą drugą propozycją – Osiedlem Botanika. W tej inwestycji oferujemy pełen wachlarz mieszkań o powierzchni od 26 do 130 mkw. Planowany czas ukończenia budowy to maj 2015 roku. Przygotowana inwestycja w wyjątkowy sposób łączy w sobie bogactwo zieleni z ciekawą architekturą – dodaje. Poszukujących gotowych już lokali, zainteresować może Batory 53, w którym pozostało jeszcze kilka wolnych mieszkań.

Wśród deweloperów prezentujących swoje inwestycje na targach Dom Mieszkanie Wnętrze znajdzie się również firma Monday Development, która między innymi odpowiedzialna jest za realizację popularnego Osiedla Hevelia. Budowa kompleksu mieszkaniowego przebiega zgodnie z planem i zakończy się w grudniu tego roku. Firma na targi przygotowała również coś specjalnego – Odwiedzający nasze stoisko klienci  będą mogli skorzystać z atrakcyjnych rabatów na ostatnie wolne mieszkania w Kamienicy Wildeckiej. Realizacja tej inwestycji została już zakończona, a sam obiekt zgłosiliśmy jako kandydata do prestiżowej nagrody im. Jana Baptysty Quadro na najlepszą realizację architektoniczną 2012 roku w Poznaniu – mówi Iwona Chmielewska z Monday Development S.A. Kamienica położona jest u zbiegu ulic Chwiałkowskiego i Przemysłowej. W budynku dostępnych jest jeszcze 8 mieszkań 1 i 2 pokojowych o powierzchni 41-48 mkw.

 

Targi Dom Mieszkanie Wnętrze otwarte są dla zwiedzających w sobotę w godzinach 10.00 – 17.00 i niedzielę od 10.00 do 16.00. Honorowy patronat nad imprezą objęło Miasto Poznań i Polski Związek Pracodawców Budownictwa.  

Omnie Michał

Absolwent politologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza o specjalnościach marketing polityczny oraz dziennikarstwo. Ponadto studiował na Wydziale Politologii Uniwersytetu Warszawskiego i Universidade Nove de Lisboa w Portugalii. Zajmuje się tematyką deweloperską i materiałów budowlanych