Trzeci etap osiedla budowanego w Lesznowoli przez White Stone Development jest gotowy do zamieszkania

Trzeci etap osiedla budowanego w Lesznowoli przez White Stone Development jest gotowy do zamieszkania
Możliwość komentowania Trzeci etap osiedla budowanego w Lesznowoli przez White Stone Development jest gotowy do zamieszkania została wyłączona, 20/03/2020, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Osiedle Zielone Zamienie zyskuje nowych mieszkańców. White Stone uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla 5 kameralnych budynków powstałych w ramach trzeciego etapu inwestycji. Zielona, spokojna okolica oraz dobra infrastruktura wokół podnoszą atrakcyjność tej lokalizacji. Wszystkie 114 nowych lokali mieszkaniowych znalazło już właścicieli.
Zielone Zamienie to wieloetapowy projekt mieszkaniowy warszawskiego dewelopera. Spokojna okolica w Zamieniu, w gminie Lesznowola, najlepszej jakości materiały i przystępna cenowo oferta – to czynniki sprawiające, że osiedle cieszy się zainteresowaniem zarówno singli, jak i rodzin z dziećmi.

W chwili ukończenia budowy, mieliśmy już zamkniętą sprzedaż trzeciego etapu osiedla Zielone Zamienie, także możemy śmiało powiedzieć, że po raz kolejny trafiliśmy w potrzeby rynku. Proponujemy mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, 2-, 3- i 4-pokojowe, z balkonami lub ogródkami. Zadbaliśmy też o dobre zagospodarowanie przestrzeni wokół budynków, tworząc wydzielone parkingi, alejki czy plac zabaw dla dzieci, aby zapewnić mieszkańcom obecność zieleni i miejsca do relaksu. To nie koniec naszej aktywności w Lesznowoli. W budowie jest IV etap tego osiedla. Planujemy oddać go do użytku w III kw. 2021 r.

Leszek Chłuda, dyrektor handlowy w White Stone Development

Zielone Zamienie 3 to pięć niedużych, trzypiętrowych budynków, łącznie ze 114 nowymi mieszkaniami o powierzchni od 31 do 86 mkw. Do mieszkań na parterze przylegają zielone ogródki, a te na wyższych piętrach wyposażone są w przestronne balkony. W budynkach znajdują się windy. Za świeży i nowoczesny projekt kolejnego etapu inwestycji White Stone odpowiada pracownia Z3Z Architekci. Głównym wykonawcą budowy osiedla jest Handlobud Construction.
Zielona okolica pozwala na relaks i kontakt z naturą. Z drugiej strony, atutem lokalizacji jest bliskość Warszawy (1 km od granicy administracyjnej Stolicy), dobry dojazd koleją, komunikacją miejską czy samochodem. Osiedle zapewnia bliskość sklepów, szkoły, przedszkola, przystanku autobusowego i kolejowego, a także dogodny dojazd do mającej powstać w niedalekiej przyszłości drogi ekspresowej S7.

Omnie redakcja