Trzeci etap Nowego Polesia zakończony

Trzeci etap Nowego Polesia zakończony
Możliwość komentowania Trzeci etap Nowego Polesia zakończony została wyłączona, 12/06/2013, przez␣, w␣Headline, Łódź, łódzkie, miasta, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, regiony

ATAL SA zakończył realizację trzeciego etapu łódzkiego Osiedla Nowe Polesie. W ramach projektu powstały cztery pięciokondygnacyjne budynki, w których ulokowano 149 nowoczesnych mieszkań o powierzchniach od 35 do 101 mkw. Nabywców znalazło już blisko 50% lokali, w ofercie dostępnych jest 81 mieszkań w cenach od 4750 zł brutto i w opcji wykończenia „pod klucz” już od 200 zł za m kw.

Nowe Polesie III - ŁódźNa Osiedlu Nowe Polesie III mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby były funkcjonalne i optymalnie doświetlone. Każde z nich posiada balkon lub taras o powierzchni nawet do 25 m kw., a te ulokowane na parterze przydomowe ogródki. Między obiektami stworzono przestrzeń rekreacyjną. Do dyspozycji lokatorów przygotowano ponad 150 miejsc postojowych zlokalizowanych na parkingu podziemnym i na terenie osiedla. Nowe Polesie III jest strzeżone przez całą dobę i monitorowane poprzez sieć kamer.

Niewątpliwym atutem inwestycji jest lokalizacja w spokojnej, łódzkiej dzielnicy Polesie. Sąsiedztwo jedynego w Europie, położonego niemalże w centrum miasta, rezerwatu leśnego – Polesie Konstantynowskie, zapewnia perspektywę aktywnego wypoczynku i rekreacji. Natomiast bliskość ulic Maratońskiej, Obywatelskiej czy Alei Kardynała Wyszyńskiego pozwala na szybki i sprawny dojazd do Śródmieścia. Dodatkowo sąsiedztwo osiedla „Retkina” daje dostęp do centrów handlowych, przedszkoli czy żłobków, co gwarantuje pełną infrastrukturę.

Klienci coraz częściej oczekują nie tylko wysokiej jakości wykonania, dogodnej lokalizacji i atrakcyjnej ceny mieszkań, ale szukają projektów gotowych do natychmiastowego zamieszkania. Dlatego oferujemy Program Atal Design, w którym dostępne są trzy opcje wykończenia wnętrz w cenie już od 200 zł za m kw. – mówi Ewelina Juroszek, dyrektor ds. sprzedaży ATAL SA.

W ramach osiedla ATAL proponuje także promocję, w ramach której każdy klient otrzymuje bon do wykorzystania w sklepie Leroy Merlin lub na zakup zabudowy kuchennej w firmie MS Meble. Wysokość bonu zależy od wielkości kupowanego mieszkania. Przy zakupie lokali o powierzchni poniżej 75 mkw. wydawane są bony na 5 tys. zł, a do większych dołączane są bony na 10 tys. zł.

W Łodzi ATAL uruchomił także ofertę „Zajmiemy się wszystkim za Ciebie”, mającą ułatwić klientom zarówno podjęcie decyzji, jak i przejście przez cały proces wymiany mieszkania na nowe. Eksperci z Home Broker udzielą wsparcia przy sprzedaży obecnego mieszkania, a ATAL pokrywa koszt prowizji brokera nieruchomości. Deweloper wspiera również klientów przy uzyskaniu kredytu hipotecznego. Doradcy z Aspiro obliczają zdolność kredytową nabywców i pomagają wybrać odpowiedni kredyt. Ponadto ATAL SA płaci marżę kredytu za 18 miesięcy z góry.

Omnie ATAL

ATAL S.A (www.atal.pl) to firma deweloperska obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. Specjalizuje się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, biurowych i handlowo-magazynowych zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Firma aktualnie prowadzi 13 projektów inwestycyjnych m.in. w Krakowie, Katowicach, Łodzi, Wrocławiu oraz w Warszawie. Założycielem i właścicielem firmy jest znany polski przedsiębiorca Zbigniew Juroszek. Stabilność Spółki gwarantuje kapitał własny o wartości ok. 200 mln PLN. Do tej pory deweloper ponad 3100 mieszkań o powierzchni ponad 190 tys. mkw. ATAL S.A. jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, uczestniczy w programie Rzetelna Firma oraz Firma Wiarygodna Finansowo. W 2011 roku deweloper został wyróżniony tytułem Firmy Roku Ziemi Cieszyńskiej oraz Perła Polskiej Gospodarki.