Kamienica Wildecka otwiera drzwi dla zwiedzających

Kamienica Wildecka otwiera drzwi dla zwiedzających
Możliwość komentowania Kamienica Wildecka otwiera drzwi dla zwiedzających została wyłączona, 12/06/2013, przez␣, w␣deweloperzy, Małe M, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Poznań, wielkopolskie

Już w sobotę 15 czerwca zainteresowani zakupem mieszkania na poznańskiej Wildzie będą mogli zobaczyć tamtejszą inwestycję Monday Development. Kamienica Wildecka została już oddana do użytku, a z okazji Drzwi Otwartych deweloper przygotował specjalną ofertę promocyjną – wykończenie „pod klucz” w cenie mieszkania.

 Kaminenica Wildecka_1

W czasie Drzwi Otwartych inwestycji zwiedzający Kamienicę Wildecką będą mogli zapoznać się z planami lokali i ich nowym standardem wykończenia, a pracownicy biura sprzedaży oprowadzą po dostępnych jeszcze mieszkaniach. – Z okazji Drzwi Otwartych rozpoczynamy nową ofertę promocyjną, czyli wykończenie mieszkania w cenie. Na miejscu można zobaczyć jeden z takich lokali, z zaaranżowanym już wnętrzem w standardzie „pod klucz” – mówi Iwona Chmielewska, menadżer marketingu Monday Development. Tego dnia na terenie inwestycji będzie również możliwość skorzystania z porad doradcy kredytowego oraz projektanta wnętrz, który w profesjonalny sposób podpowie jak zaaranżować wymarzone M. Dodatkowo, specjalnie dla najmłodszych odwiedzających, deweloper przygotował mały kącik zabaw.

Inwestycja zlokalizowana jest u zbiegu ulic Przemysłowej i Chwiałkowskiego, nieopodal Rynku Wildeckiego. Budynek udostępniony zostanie zwiedzającym w sobotę 15 czerwca w godzinach od 10. do 16.

Kamienica Wildecka_3

W kamienicy znalazło się 38 mieszkań o powierzchni od 29 mkw. do 60 mkw., w większości z balkonami. W ofercie wciąż dostępne są lokale jedno-, dwu- oraz trzypokojowe. Wszystkie mieszkania mają duże okna, a te położone na ostatniej kondygnacji dodatkowo doświetlone są dzięki lukarnom i oknom połaciowym. Budynek posiada podziemną halę garażową i windę, co jest rzadkością w tej lokalizacji. Klasyczna bryła Kamienicy doskonale wpisuje się w sąsiednią historyczną zabudowę dzielnicy i jest dobrym przykładem tego, jak w historyczną część miasta można tchnąć nowego ducha. Uwagę odwiedzających przyciągną z pewnością architektoniczne detale elewacji – liczne przeszklenia, które w połączeniu z tradycyjnymi materiałami takimi jak cegła czy stal, nadają obiektowi oryginalny i intrygujący wygląd. Dzięki tym wszystkim elementom budynek  stanowi esencję klasycznego miejskiego stylu, ale w nowoczesnej i ciekawszej architektonicznie odsłonie.   

 

Niekwestionowanym atutem inwestycji Monday Development jest dogodna lokalizacja Kamienicy Wildeckiej. Dworce PKP i PKS oddalone są zaledwie o kilkanaście minut drogi pieszo. Nieopodal powstaje również nowe centrum handlowe przy nowopowstającym Zintegrowanym Centrum Komunikacyjnym. Kamienica położona jest też ok. 10 minut spacerem do popularnego Starego Browaru.

Omnie Michał

Absolwent politologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza o specjalnościach marketing polityczny oraz dziennikarstwo. Ponadto studiował na Wydziale Politologii Uniwersytetu Warszawskiego i Universidade Nove de Lisboa w Portugalii. Zajmuje się tematyką deweloperską i materiałów budowlanych