Topiel No 18 z prestiżowym wyróżnieniem Top Builder

Topiel No 18 z prestiżowym wyróżnieniem Top Builder
Możliwość komentowania Topiel No 18 z prestiżowym wyróżnieniem Top Builder została wyłączona, 25/03/2020, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Przyznano tegoroczne nagrody Top Builder należące do grona najbardziej prestiżowych wyróżnień na polskim rynku budowlanym. Na liście laureatów w kategorii „Inwestycje” znalazł się kameralny kompleks apartamentów realizowany przez Marvipol Development w sercu Powiśla.

W kameralnym kompleksie realizowanym przez Marvipol Development zaprojektowano 52 wysokiej klasy apartamenty w metrażach od 45 do 104 m2. Do dyspozycji mieszkańców inwestycji przeznaczono wiele udogodnień m.in. całodobową recepcję, business lounge, w którym można odbywać spotkania biznesowe oraz prywatną siłownię z luksusowym sprzętem do ćwiczeń z linii ARTIS Technogym. Planowany termin przekazywania apartamentów nabywcom to czerwiec 2020 roku.

Nagrody Top Builder są przyznawane każdego roku przez miesięcznik Builder. Na liście laureatów tegorocznej edycji konkursu znalazło się 60 podmiotów, w tym wyjątkowe inwestycje, a także innowacyjne usługi oraz produkty. Jednym z nagrodzonych w kategorii „Inwestycje” został apartamentowiec Topiel No 18, który powstaje na warszawskim Powiślu. W kategorii tej wyróżnia się obiekty, które charakteryzuje wysoka jakość projektowanej architektury oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań.Topiel No 18 to inwestycja zaprojektowana w modernistycznym duchu, wpisującym się w zabytkowy charakter dzielnicy, a jednocześnie z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań architektonicznych. Kompleks wyróżnia użycie

najwyższej jakości materiałów budowlanych oraz wykończeniowych. Jedną z najbardziej charakterystycznych cech obiektu jest jego biżuteryjna elewacja wykonana m.in. ze stopów metali w kolorze złota, a także ozdobnego materiału terazzo. Wyjątkowym elementem elewacji są płyty betonowe ryflowane o trójwymiarowej fakturze, które dzięki swojej zróżnicowanej powierzchni niejednakowo zachowują się w styczności z promieniami słonecznymi i podkreślają nowoczesny charakter budynku. 

Także części wspólne w Topiel No 18 zostały zaprojektowane ze szczególną starannością i dbałością o każdy detal. Korytarze i hole windowe na czterech pierwszych piętrach rezydencji będą ozdobione tynkiem strukturalnym oraz dekoracyjnymi listwami. Oprócz tego na ścianach pojawią się postarzane lustra, a na sufitach zawisną eleganckie elementy oświetleniowe. Portale drzwiowe będą wykonane z fornirowanego drewna w kolorze jasnego dębu, natomiast w windach zawisną lustra oraz hartowane, czarne szkło jako element ozdobny. Ściany korytarzy od piątego piętra wzwyż będą pokryte tapetą winylową oraz złotymi listwami dekoracyjnymi. Przy holach windowych pojawią się również postarzane lustra oraz stylowe lampy, dodające niezwykłego klimatu pomieszczeniom. W apartamentach zamontowany zostanie natomiast system inteligentnego mieszkania KNX oraz klimatyzacja. 

Więcej o inwestycji na stronie www.topiel18.pl

Omnie redakcja