Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
Możliwość komentowania Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE została wyłączona, 19/08/2019, przez␣, w␣Headline, Warszawa

W dniach 7 i 8 września na warszawskim Torwarze odbędzie się pierwsza po wakacjach edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. 

Sytuacja na rynku skłania do zakupu, jest w czym wybierać. Na rynku pierwotnym w Warszawie liczba gotowych niesprzedanych mieszkań deweloperskich sięgnęła, mimo wysokiej sprzedaży w końcówce ubiegłego roku prawie 19,2 tys. Jak podaje GUS w okresie styczeń–maj 2019 r. w Warszawie oddano do użytkowania w budownictwie przeznaczonym na sprzedaż lub wynajem 7 662 mieszkań, a rozpoczęto budowę kolejnych 7 712 mieszkań.

Jednocześnie na warszawskim rynku mieszkań ceny w stosunku do IV kwartału ubiegłego roku wzrosły od ok. 2-6% – podaje serwis bankier.pl. Średnie stawki za 1 mkw. po podwyżkach kształtowały się w zależności od metrażu od blisko 8300 do 9900 zł. Najwięcej za metr kwadratowy musieli płacić kupujący kawalerki, ale także apartamenty o powierzchni przekraczającej 100 mkw. Mała dostępność gruntów i ich wysokie ceny sprawiają, że ceny mieszkań w dalszym ciągu rosną. W maju rosły zwłaszcza ceny transakcyjne mieszkań jedno- i dwupokojowych o funkcjonalnym rozkładzie i dobrej lokalizacji.

Co na Targach

Popyt na nieruchomości wciąż jest bardzo duży, ale duża jest też podaż, wobec tego firmy starają się wyróżniać swoje inwestycje w każdy możliwy sposób. Zaczyna się wabienie klientów. Na Targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE zawsze istnieje możliwość zakupu nieruchomości na specjalnych, korzystnych warunkach. Targom towarzyszą unikalne oferty Wystawców przygotowywane z myślą o targowych Gościach. Wielu deweloperów czeka z rozpoczęciem sprzedaży mieszkań w nowych inwestycjach do targów. Inwestycje już zrealizowane sprzedawane są na targach z istotnymi rabatami lub dodatkowym wyposażeniem. Niższe ceny, bonusy w postaci garażu w cenie, darmowe miejsce postojowe i komórka lokatorska, projekt wykończenia mieszkania gratis albo za pół ceny – każdy znajdzie coś dla siebie. 

W gronie wystawców wrześniowej edycji znaleźli się już m.in. deweloperzy tacy jak: APM Development, Aras Deweloper, Atal, Besta PB, Bouygues Immobilier Polska, Dantex, Dom Development SA, Dworek Polski, ED Invest SA, Kompania Domowa, LC Corp, Mak Dom, Osiedle Żabia Wola, Platforma Mieszkaniowa, P&K Development, Port Praski, PRK 7 Nieruchomości, Pyzel Developers, Robyg SA, SBM Natolin, T1 Deweloper, WDS, Villa Campino, Yuniversal Podlaski. 

Targi Mieszkaniowe Murator EXPO są największym spotkaniem wszystkich profesjonalistów rynku i pierwotnego i wtórnego, skupiają pod jednym dachem nie tylko sprzedających mieszkania, ale i doradców z branży finansowej (m.in.: Bank Polskiej Spółdzielczości, BOŚ Bank, Credits, Home Broker, Jacek Kur Centrum Kredytów Hipotecznych, Murator Finanse, Negocjatornia, Santander Bank Polska), firmy oferujące usługi związane z projektowaniem czy wykończeniem wnętrz (np.: Aranżacja Wnętrz i Stylizacja – Aga Flores Art, Calbest, Decoroom, Ejsmont Projekty Wnętrz i Architektura, Eko Meble, Modesign, Progetti Architektura Wnętrz, Superparkiet), a także prawników (Kancelaria Doradztwa Prawnego i Podatkowego Stella Brzeszczyńska, Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Kramek). Dzięki temu dla każdego odwiedzającego dostępne są i najróżniejsze pomysły, i wiedza, i gotowe rozwiązania. 

Wszyscy odwiedzający targi otrzymają mapy inwestycji mieszkaniowych, ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Warszawie i okolic, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizacje budynków.

Omnie redakcja