Tarasy Dionizosa otulone zielenią

Możliwość komentowania Tarasy Dionizosa otulone zielenią została wyłączona, 17/08/2012, przez␣, w␣nieruchomości

Na warszawskiej Białołęce swój nowy projekt mieszkaniowy przygotowuje firma Barc Warszawa S.A.

 

Inwestycja Tarasy Dionizosa powstanie w sąsiedztwie terenów parkowych i lasów dębowych oraz Wydmy Nowodworskiej na terenie zielonej Białołęki Winnicy. Deweloper przewiduje, że sprzedaż mieszkań, które wybudowane zostaną w pierwszym etapie realizacji projektu rozpocznie się w ostatnim kwartale bieżącego roku. Oddanie lokali do użytku nastąpi po 18 miesiącach od rozpoczęcia budowy.

Na osiedlu położonym u zbiegu ulic Winorośli i Dionizosa dostępne będą 1-4 pokojowe lokale o powierzchni od 30 do 70 mkw. Pierwsza faza inwestycji obejmuje wybudowanie czteropiętrowego budynku z 54 mieszkaniami, który zaprojektowany został w kształcie litery L. Mieszkania z dużymi balkonami i tarasami lub ogródkami będzie można kupić w cenie około 5900 zł/ mkw. W związku z tym, oferta objęta będzie wsparciem rządowego programu dopłat do kredytów.

W skład całego kompleksu wejdą cztery budynki o zróżnicowanej wysokości, od 4 do 8 kondygnacji z garażami podziemnymi. Każdy z nich będzie miał wewnętrzne patio z placem zabaw dla dzieci. Będą to kameralne miejsca służące do odpoczynku i zabawy wśród zieleni połączonej z elementami małej architektury. Elewacje oraz części wspólne budynków będą utrzymane w ciepłej tonacji, nawiązującej do kolorystyki, jaką obserwować możemy w krajach na południu Europy. Całe osiedle łączyć będzie droga wewnętrzna.

– Ciekawa koncepcja architektoniczna i optymalna lokalizacja inwestycji oraz duża funkcjonalność mieszkań oferowanych w atrakcyjnych cenach na pewno przyciągnie do nas wiele osób, które poszukują w Warszawie niedrogich mieszkań – wyraża nadzieję Aldona Krasnodębska, prezes Barc Warszawa S.A.

Do osiedla Tarasy Dionizosa dojechać można w prosty sposób, bo jest ono położone zaledwie 300 metrów od ulicy Modlińskiej. Po wybudowaniu przedłużenia ulicy Światowida możliwy będzie dojazd także od tej strony. Poza tym, w pobliżu, przy skrzyżowaniu ulic Dionizosa i Światowida planowane jest wybudowanie pętli tramwajowej. Komunikację tej części stolicy z centrum miasta znacznie ułatwia również otwarty niedawno Most Północny.

Nowa inwestycja mieszkaniowa Barc Warszawa S.A. to jedno z najciekawszych zamierzeń architektoniczno-urbanistycznych realizowanych w stolicy. Projekt osiedla powstał w pracowni Forma z Warszawy. Każde mieszkanie zaprojektowane zostało w sposób bardzo przemyślany, pozwalający na swobodną aranżację przestrzeni wnętrza. Deweloper ma już na kącie realizację wielu projektów mieszkaniowych w Warszawie i okolicach, a także inwestycji biurowych. Od 1995 roku firma oddała już ponad 5 tysięcy mieszkań i domów.

 

Autor: Barc Warszawa S.A.

 

Tagi:␣
adautor

Omnie BARC Warszawa S.A.

BARC jest jedną z najbardziej doświadczonych firm deweloperskich na rynku warszawskim. Istnieje od 1995 roku i zrealizował takie inwestycje jak: Nadbudowa Ministerstwa Sprawiedliwości, dwa biurowce w centrum Warszawy, Osiedle Domów Jednorodzinnych Słoneczna Polana w Magdalence, Osiedla mieszkaniowe: Narwik na Bemowie, Rodzina Połanieckich w Chomiczówce, Osiedle Pod Dębami na Białołęce, Rezydencja Przy Ratuszu na Bemowie i Rezydencja Orzeszkowej w Piastowie, Rezydencja Kościuszki w Piastowie i Osiedle Przytulne w Wawrze, gdzie oferuje domy. Inwestorowi zaufało już ponad 5 tys. osób, wybierając mieszkania i domy przez niego wybudowane. Jako jedna z niewielu firm deweloperskich BARC przekazuje klucze do mieszkań przy podpisywaniu aktu notarialnego, który przenosi prawa własności na kupującego.