Taras pożądany

Możliwość komentowania Taras pożądany została wyłączona, 20/09/2012, przez␣, w␣Uncategorized

Z badań przeprowadzonych przez Home Broker wynika, że aż  95 proc. kupujących chce mieć w swoim mieszkaniu balkon. Wśród ankietowanych dużym zainteresowaniem cieszą się także tarasy. Choć niewielu deweloperów ma je w swojej ofercie, chętnych na zakup nie brakuje.

Deweloperzy projektując inwestycje, starają się, by zarówno powierzchnia mieszkania, rozmieszczenie pomieszczeń, jak i dodatkowe udogodnienia były dopasowane do oczekiwań nabywców.  W swojej ofercie uwzględniają potrzeby małych rodzin i singli, którzy zainteresowani są mniejszym metrażem mieszkań, jak i tych, którzy ze względu na liczną rodzinę poszukują nieruchomości o większej powierzchni. Część deweloperów decyduje się na niestandardowe posunięcia, by wyróżnić swoją ofertę na rynku nieruchomości. Przykładem mogą być mieszkania z tarasem na dachu, które nie są często spotykane, ze względu na konieczność zastosowania specjalnych rozwiązań konstrukcyjnych i architektonicznych, ale które cieszą się niesłabnącą popularnością wśród klientów.
Osiedle z tarasami na górnej kondygnacji budynku w swojej ofercie ma spółka Twoje M. Choć I etap inwestycji zostanie oddany do użytku dopiero w grudniu, to wszystkie mieszkania z tarasami znalazły już swoich nabywców. – Mieszkania na osiedlu Słoneczne Tarasy w Plewiskach cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów, nawet jeszcze przed rozpoczęciem prac budowlanych. Podobnie jest teraz, gdy w sprzedaży znalazł się II etap inwestycji. Wynika to przede wszystkim z tego, że przestronne tarasy o powierzchni ok. 20 mkw. to rzadkość na poznańskim rynku pierwotnym. – mówi Magdalena Czuryńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu spółki Twoje M.
Osiedle mieszczące się przy ul. Fabianowskiej 77 tworzą budynki w zabudowie szeregowej dwulokalowej. W każdym budynku znajduje się od 6 do 8 mieszkań. W I etapie, na który składają się 24 mieszkania, na parterze powstają lokale o powierzchni 50 mkw z ogrodami, a także lokale na piętrze o powierzchni 73,3 mkw . Do mieszkań na parterze przynależy ogród o wielkości nawet do 95 mkw. Od 1 sierpnia w ofercie dewelopera znalazły się także mieszkania o powierzchniach 45,3 mkw, które znajdują się na parterze oraz lokale na górnej kondygnacji o powierzchni ok. 65 mkw. Do lokali z II etapu znajdujących się na parterze przynależy ogród o powierzchni od 51,7 do 67,6 mkw.

Cena za metr kwadratowy zaczyna się już od 3700 zł brutto. Dodatkowo klient do zakupionego mieszkania otrzymuje w cenie miejsce postojowe. Pierwszy etap inwestycji zostanie oddany do użytku już w grudniu tego roku, planowany termin realizacji II etapu Słonecznych Tarasów to koniec czerwca 2013 roku.

Omnie Deweloper Twoje M