Startuje sprzedaż inwestycji CZYSTA 4 we Wrocławiu

Startuje sprzedaż inwestycji CZYSTA 4 we Wrocławiu
Możliwość komentowania Startuje sprzedaż inwestycji CZYSTA 4 we Wrocławiu została wyłączona, 07/09/2022, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

BPI Real Estate Poland uruchomiło sprzedaż mieszkań i lokali usługowych w inwestycji CZYSTA 4. Jest to już drugi po Bulwarach Książęcych, projekt belgijskiego dewelopera realizowany we Wrocławiu. Nowoczesny obiekt został zaprojektowany w duchu koncepcji 15-minutowego miasta i zrównoważonego rozwoju. Wyróżni go m.in. wewnętrzny dziedziniec, zielony dach ze strefą relaksu, liczne rozwiązania ekologiczne, a nawet przestrzeń coworkingowa dla mieszkańców. Co najważniejsze jednak, inwestycja zlokalizowana jest pod tym samym adresem, co jej nazwa, w ścisłym centrum Stolicy Dolnego Śląska. Budowa inwestycji, w ofercie, której są 183 mieszkania i 3 lokale usługowe już się rozpoczęła.

Najnowsza inwestycja BPI Real Estate Poland powstaje we Wrocławiu w pobliżu Starego Miasta, na terenie dawnej galerii handlowej. W ofercie dewelopera znajdą się 183 mieszkania o różnej strukturze (od 1 do 4 pokojowych) z przynależnymi ogródkami, balkonami lub tarasami. Każde z mieszkań wyposażone będzie w system typu smart home. Na kondygnacji podziemnej oprócz hali garażowej z 93 miejscami postojowymi znajdą się również komórki lokatorskie. W projekcie przewidziano liczne udogodnienia dla mieszkańców jak schowek na rowery, zielony dach ze strefą do odpoczynku, recepcję i przestrzeń coworkingową dla osób pracujących zdalnie.

– Inwestycja odpowiada na potrzeby osób poszukujących mieszkań w pobliżu różnorodnych funkcji, usług oraz udogodnień jakie niesie za sobą bliskość miasta. Projekt przeznaczony jest dla osób dynamicznych, potrzebujących łatwego i szybkiego przemieszczania się, najczęściej bez samochodu, ceniących ograniczanie wytwarzania śladu węglowego. Już teraz widzimy bardzo duże zainteresowanie projektem, zarówno wśród klientów szukających mieszkania do zamieszkania, jak i pod inwestycje – mówi Wojciech Smolak, Dyrektor Departamentu Sprzedaży i Marketingu BPI Real Estate Poland. 

W projekcie nie zapomniano o rozwiązaniach ekologicznych jak m.in. panele fotowoltaiczne, duża ilości miejsc dla rowerów, system nawadniania opartego o wodę deszczową, budki lęgowe dla ptaków, czy zachowanie większości rosnących na terenie inwestycji drzew. Projekt przewiduje także recykling materiałów, dzięki ponownemu wykorzystaniu odzyskanych z poprzedniego budynku elementów kamiennej elewacji, która zostanie wykorzystana we wnętrzach nowego budynku. 

Aktualnie budowa obejmuje prace ziemne, a zakończenie realizacji inwestycji przewidziano na II kwartał 2024 roku. Generalnym wykonawcą jest firma CFE Polska, która należy do tej samej belgijskiej grupy kapitałowej co BPI Real Estate Poland. Inwestycja jest w całości finansowana ze środków własnych dewelopera. 

Ceny mieszkań w inwestycji CZYSTA 4 w ofercie BPI Real Estate Poland wynoszą średnio
17 500 PLN/ mkw.

Omnie Katarzyna Maciak