Sierpniowe działania Westmark Polska

Możliwość komentowania Sierpniowe działania Westmark Polska została wyłączona, 18/08/2011, przez␣, w␣domy, inwestycje, mazowieckie, Warszawa

VENTANA to enklawa rezydencji i domów jednorodzinnych, położona w podwarszawskim Walendowie. Deweloper Westmark Polska przygotował specjalne działania na sierpień, które mają zachęcić do bliższego poznania osiedla.

Najlepszym sposobem na zapoznanie się z ofertą są dni otwarte, które pozwalają każdemu na własne oczy przekonać się, czy dana propozycja jest godna rozważenia. Firma Westmark Polska, przygotowuje już drugie w tym roku dni na osiedlu VENTANA, które rozpoczną się 24, i potrwają aż do 28 sierpnia 2011 roku.

Akcji będzie towarzyszyć nie tylko standardowa prezentacja osiedla i oferty firmy, ale także promocja na dwa domy-bliźniaki, wykończone w stanie „pod klucz”, które będzie można
w tym okresie nabyć za normalną cenę stanu deweloperskiego. Dom o powierzchni 160 m2 będzie kosztować 830 tysięcy złotych, natomiast dom o metrażu 186 m2, tylko 940 tysięcy.

„Dni otwarte to dla nas zawsze bardzo ważny punkt wszelkich działań promocyjnych. Westmark stawia na pierwszym miejscu dobro klienta. Wiemy, że decyzja o zakupie domu musi być dobrze przemyślana i świadoma, a organizowane dni mają pomóc dokonać właściwego wyboru.”

Robert Gałązka, dyrektor marketingu Westmark Polska.

Oba domy objęte promocją pochodzą z II etapu realizacji inwestycji, który jest obecnie kończony, a jego pełne zamknięcie planuje się na listopad 2011. Od 2012 roku mają ruszyć prace nad III etapem budowy. Docelowo osiedle ma składać się z ponad 130 domów.

 

Omnie Westmark Polska

Firma Westmark powstała w 2002 roku w Anglii, jako prywatny deweloper specjalizujący się w budownictwie mieszkaniowym, w tym rezydencjach i domach jednorodzinnych. Jest ona częścią większego przedsiębiorstwa – Lewis Trust Group. Polski oddział Westmark powstał w 2005 roku, od początku zarejestrowany jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Najnowszą realizacją dewelopera jest osiedle domów jednorodzinnych VENTANA położone w podwarszawskim Walendowie.