Siedmiu nowych inwestorów w strefie ekonomicznej Mielec

Siedmiu nowych inwestorów w strefie ekonomicznej Mielec
Możliwość komentowania Siedmiu nowych inwestorów w strefie ekonomicznej Mielec została wyłączona, 28/01/2014, przez␣, w␣Headline, inwestycje, lubelskie, Lublin, miasta, podkarpackie, regiony

W ubiegłym roku aż siedmiu nowych inwestorów uzyskało pozwolenie na działalność w Podstrefie Lublin SSE-Europark Mielec. Jak informuje rzeczniczka prezydenta miasta Lublina Beata Krzyżanowska: – Zezwolenia dla siedmiu nowych inwestorów w 2013 r. to największa liczba od czterech lat. Prowadzimy rozmowy z kolejnymi inwestorami, liczymy na to, że obecny rok będzie równie udany pod tym względem.

Firmy, które uzyskały pozwolenie to m.in. PZ Cormay i Lift-Service. Mają one zainwestować ponad 135 mln zł i dać zatrudnienie 185 osobom.

Podstrefa Lublin działa od 2007 r. Funkcjonuje w niej 11 firm, zezwolenie mają 24 firmy. Deklarowane nakłady inwestycyjne to ponad 655 mln zł.

Źródło: www.portalsamorzadowy.pl

Photo by Michał Słupczewski (CC-BY)

Omnie Anna Gadzina

Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.