Ruszyła budowa Świerkowej Polany

Ruszyła budowa Świerkowej Polany
Możliwość komentowania Ruszyła budowa Świerkowej Polany została wyłączona, 15/06/2011, przez␣, w␣bez kategorii

Na zlokalizowanej w Robakowie inwestycji, firma Skaland Sp. z o.o. właśnie rozpoczęła prace fundamentowe. Tym samym ruszyła budowa „Świerkowej Polany”, która od samego początku cieszyła się ogromnym zainteresowaniem klientów .

Niewielkie i zaciszne Robakowo, liczące niespełna tysiąc mieszkańców, oddalone jest kilkanaście minut drogi od Poznania. To jeden z atutów tej lokalizacji, który przyczynił się do dużego zainteresowania mieszkaniami na osiedlu. Po szybkiej sprzedaży, rozpoczęły się prace budowlane – Teren inwestycji został już ogrodzony i oznakowany. Zakończyliśmy wszystkie prace ziemne, a obecnie prowadzona jest budowa fundamentów – mówi Piotr Swoboda, prezes Skaland Sp. z o.o.
Świerkowa Polana składać się będzie z czterdziestu ośmiu dwupoziomowych mieszkań zlokalizowanych w 12 willach. Na powierzchni od 60,4 mkw. do 63,6 mkw. znajdzie się salon, kuchnia, dwie łazienki, pomieszczenie gospodarcze i dwie sypialnie. Każdy lokal ma własny ogródek, a w standardzie klient otrzymuje przyłącze do kominka, drewniany taras, zewnętrzne rolety okienne, marmurowe parapety, oraz dwa miejsca parkingowe.
Pierwsi mieszkańcy będą mogli wprowadzić się do nowych mieszkań na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2012 roku. Duże zainteresowanie osiedlem sprawia, że deweloper planuje kolejny etap inwestycji – Atrakcyjna cena nieruchomości i dobra lokalizacja powodują, że Poznaniacy chętnie się tu przeprowadzają. Posiadamy jeszcze tereny inwestycyjne w Robakowie, dlatego wszyscy ci, którzy nie zdążyli zakupić mieszkania, mogą być spokojni. Po sukcesie Osiedla Świerkowa Polana, drugi etap inwestycji w Robakowie jest już w przygotowaniu – dodaje Piotr Swoboda.
Deweloper realizuje ponadto inwestycje w Koninku (Nowe Koninko), w której oferuje domy wolno stojące i w zabudowie szeregowej, a także Osiedle Sosnowe w Kamionkach, na którym dostępne są domy w zabudowie szeregowej.

Omnie Michał

Absolwent politologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza o specjalnościach marketing polityczny oraz dziennikarstwo. Ponadto studiował na Wydziale Politologii Uniwersytetu Warszawskiego i Universidade Nove de Lisboa w Portugalii. Zajmuje się tematyką deweloperską i materiałów budowlanych