Rusza strona ataldesign.pl

Możliwość komentowania Rusza strona ataldesign.pl została wyłączona, 19/07/2013, przez␣, w␣Uncategorized

Dział wykończeń mieszkań ATAL SA uruchomił stronę www.ataldesign.pl Klienci zainteresowani funkcjonalnymi wykończeniami wnętrz zgodnymi z najnowszymi trendami już dziś mogą zapoznać się z ofertą Atal Design. Na stronie internetowej dostępne są przykładowe realizacje dewelopera w ramach zakończonych projektów. Użytkownicy mogą zapoznać się także z pełną ofertą proponowanych kolekcji i przygotować do spotkania z architektami, z którymi zaprojektują wymarzone wnętrza.

Dzisiejszy rynek nieruchomości to rynek nabywców o silnie sprecyzowanych potrzebach. Klienci coraz częściej oczekują nie tylko wysokiej jakości wykonania, dogodnej lokalizacji i atrakcyjnej ceny mieszkań, ale szukają projektów gotowych do natychmiastowego zamieszkania. Kupujący cenią swój czas i chcą, aby deweloper wykończył ich mieszkanie – jednak zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Z myślą o tych klientach ATAL SA rozwija program Atal Design i właśnie uruchomił stronę internetową www.ataldesign.pl Wszyscy zainteresowani znajdą tam przykładowe realizacje wykończenia wnętrz oraz pełną ofertę dostępnych kolekcji.

Rozwój trendu zakupu mieszkań wykończonych „pod klucz” nie dziwi. Skorzystanie z usług dewelopera niesie ze sobą szereg korzyści i jest rozwiązaniem optymalnym, pomiędzy samodzielną realizacją, a skorzystaniem w usług architekta wnętrz. Przede wszystkim pozwala zaoszczędzić czas oraz istotnie zminimalizować koszty realizacji prac. W ATALu wykończenie mieszkania oferujemy w cenie już od 200 zł za metr kwadratowy. Aby ułatwić dostęp do oferty Atal Design uruchomiliśmy stronę internetową, na której klienci znajdą informacje o naszych propozycjach wykończeń oraz będą mogli zaplanować piękne i funkcjonalne wnętrze wymarzonego „M” – mówi Ewelina Juroszek, dyrektor ds. sprzedaży ATAL SA.

Program wykończenia wnętrz Atal Design umożliwia dostarczenie wygodnego i kompleksowego rozwiązania. Wystarczy z bogatej oferty wybrać standard wykończenia, kolor i rodzaj materiałów wykończeniowych oraz armaturę, by stworzone zgodnie z indywidualnym pomysłem, wymarzone mieszkanie było gotowe do natychmiastowego zamieszkania. Profesjonalny zespół dba o każdy detal, tak aby wizja klientów została wcielona w życie i mogli się oni cieszyć pięknym i funkcjonalnym wnętrzem własnego mieszkania.

Wykończenie mieszkania „pod klucz” w ofercie Atal Design obejmuje indywidualnie wykonany projekt łazienki wraz z montażem ceramiki, montaż podłóg, malowanie ścian oraz montaż drzwi z wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów. W ofercie dostępne są trzy rodzaje wykończenia: Standard, Standard Plus oraz VIP. Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.ataldesign.pl

Omnie ATAL

ATAL S.A (www.atal.pl) to firma deweloperska obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. Specjalizuje się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, biurowych i handlowo-magazynowych zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Firma aktualnie prowadzi 13 projektów inwestycyjnych m.in. w Krakowie, Katowicach, Łodzi, Wrocławiu oraz w Warszawie. Założycielem i właścicielem firmy jest znany polski przedsiębiorca Zbigniew Juroszek. Stabilność Spółki gwarantuje kapitał własny o wartości ok. 200 mln PLN. Do tej pory deweloper ponad 3100 mieszkań o powierzchni ponad 190 tys. mkw. ATAL S.A. jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, uczestniczy w programie Rzetelna Firma oraz Firma Wiarygodna Finansowo. W 2011 roku deweloper został wyróżniony tytułem Firmy Roku Ziemi Cieszyńskiej oraz Perła Polskiej Gospodarki.