Sukces polskich deweloperów

Sukces polskich deweloperów
Możliwość komentowania Sukces polskich deweloperów została wyłączona, 27/07/2011, przez␣, w␣inwestycje, mieszkaniowe, raporty

Magazyn CIJ, który zajmuje się rynkiem nieruchomości, a w szczególności rynkiem inwestycyjnym ogłosił ranking 50 najlepszych deweloperów w Centralnej i Wschodniej Europie w latach 2000 – 2010. Pierwsze miejsce zajął Dom Development, dzięki ukończonym 69 projektom inwestycyjnym, oddając do użytku 12870 mieszkań. W gronie 5 pierwszych miejsc znajduje się również kolejno na drugim miejscu J.W. Construction Holding S.A. i na czwartym miejscu Budimex Nieruchomości. W rankingu poza firmami deweloperskimi z Polski znalazły się też firmy z Czech, Węgier, Rumunii i Słowacji.

Źródło: Home Broker Daily, Photo by Dandeluca (CC-BY)

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Marta Kosińska

Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.