Rozpoczęła się budowa osiedla „Lizbońska”. Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się w 2024 roku.

Rozpoczęła się budowa osiedla „Lizbońska”. Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się w 2024 roku.
Możliwość komentowania Rozpoczęła się budowa osiedla „Lizbońska”. Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się w 2024 roku. została wyłączona, 28/11/2022, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Ruszyła budowa jednej z dwóch wspólnych inwestycji Grupo Lar Polska i Develii – osiedla „Lizbońska”. W ramach projektu powstanie kompleks 4 budynków i 200 mieszkań, a pierwsi mieszkańcy wprowadzą się w 2024 roku. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Unibep.  

Na działce przy ulicy Lizbońskiej, Urugwajskiej i Al. Stanów Zjednoczonych rozpoczęła się budowa nowego osiedla „Lizbońska”. Do końca roku generalny wykonawca zajmie się zabezpieczeniem terenu, umocnieniami, a także rozpocznie prace związane z budową garażu podziemnego. Docelowo, na kompleks będą się składały 4 budynki i blisko 200 mieszkań. Znajdzie się tu również 15 lokali usługowo-handlowych. Same mieszkania mają powierzchnię od 37do 93 m kw. i są oferowane w wariantach 2-, 3- i 4- pokojowych 

Zainteresowanie osiedlem „Lizbońska” od początku pojawienia się oferty sprzedaży jest duże. Rozpoczynamy budowę i ponad 20 proc. mieszkań jest objętych umowami rezerwacyjnymi oraz deweloperskimi.  Cieszymy się z tego, ponieważ „Lizbońska” jest dla nas flagowym projektem, a naszym celem było stworzenie miejsca, które będzie nawiązywać do najlepszych praktyk budownictwa mieszkaniowego. Dzięki konsultacjom prac projektowych z lokalną społecznością i oparciu inwestycji na współdziałaniu mamy projekt, który odpowiada na potrzeby przyszłych mieszkańców – mówi Janusz Kraszewski, prezes zarządu Grupo Lar Polska. Rozpoczęliśmy także sprzedaż drugiej ważnej dla nas inwestycji – Ursynów #22. Projektowaliśmy ją według podobnych założeń – komfortu mieszkania i spójności z otoczeniem. Tym samym już w 2024 roku oddamy w ręce mieszkańców dwie inwestycje – tak, by mogli żyć w zgodzie z naturą i otoczeniem – podsumowuje. 

Ursynów #22 to druga po Lizbońskiej inwestycja, którą deweloperzy realizują wspólnie, a za projekty obu osiedli odpowiada renomowana pracownia JEMES Architekci. Obie inwestycje wyróżniają się jakością wykonania i współgrają z otoczeniem – są miłe dla oka, a jednocześnie niezwykle funkcjonalne. Dużą zaletą osiedla Ursynów #22 jest jego lokalizacja – powstaje przy skrzyżowaniu ulic Ciszewskiego i Rosoła na północnym Ursynowie, zaledwie 1,3 km od granicy z Mokotowem. Takie położenie gwarantuje doskonały dojazd do pozostałych części Warszawy zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. 

– Inwestycje, które realizujemy razem z Grupo Lar Polska, mają wiele wspólnych mianowników – po pierwsze powstają w doskonałych, preferowanych przez nabywców lokalizacjach. Po drugie cechuje je dbałość zarówno o komfort mieszkańców, jak i środowisko. Wyróżnia je stylowa, modernistyczna architektura autorstwa jednej z najlepszych polskich pracowni projektowych. Jestem przekonany, że oba projekty zostaną docenione przez klientów. Wysoki poziom przedsprzedaży w „Lizbońskiej” dowodzi, że zaproponowana przez nas jakość odpowiada aktualnym preferencjom nabywców. – komentuje Andrzej Oślizło, prezes zarządu Develia S.A. 

Osiedle „Lizbońska” powstaje tuż przy skrzyżowaniu Al. Stanów Zjednoczonych i ulicy Saskiej. Będzie nie tylko komfortowe oraz ciekawe architektonicznie, ale także spójne wizualnie z otoczeniem. Dodatkowo przedsięwzięcie zostanie zrealizowane w zrównoważony, bezpieczny dla środowiska  sposób. Materiały do budowy są certyfikowane, a budynki będą cechowały się energooszczędnością, zapewniając optymalny poziom nasłonecznienia i przepływu powietrza. Infrastruktura inwestycji Lizbońska sprzyjać będzie sprawnej komunikacji zarówno pieszych, jak i rowerzystów.

O Grupo Lar 

Grupo Lar to hiszpański koncern deweloperski z ponad 50-letnim doświadczeniem. W Polsce marka obecna jest od 2006 roku. Dotychczasowe realizacje Grupo Lar Polska obejmowały głównie Warszawę i liczą aż 2500 mieszkań. Wśród zrealizowanych inwestycji można wymienić m.in.: kameralne osiedle „Przy Woronicza” czy dogodnie zlokalizowane pośród parków, szkół i uczelni Nowe Bielany 2 oraz łączącą walory dużego miasta i życia w urokliwej dzielnicy Grójecką 216. Z pełną ofertą oraz szczegółami inwestycji można zapoznać się na stronie www.lizbonska.pl bądź w biurze sprzedaży tej inwestycji przy ul. Lizbońskiej 1.

Omnie Katarzyna Maciak