Rok nowych galerii handlowych

Rok nowych galerii handlowych
Możliwość komentowania Rok nowych galerii handlowych została wyłączona, 02/01/2013, przez␣, w␣grunty, inwestycyjne, Katowice, Kraków, Poznań, Uncategorized

W całym 2013 r. rynek wzbogaci się o 415 tys. mkw. W przyszłym roku podaż będzie jeszcze większa. W Polsce jest w budowie 690 tys. mkw. centrów handlowych, z czego przeważająca większość ma być oddana do użytku w nadchodzącym roku. Niewątpliwie przyrost powierzchni będzie większy niż w roku bieżącym. Więcej będzie także otwarć. W 2012 r. powstało 16 nowych centrów handlowych, zaś w przyszłym będzie ich 25 . Niemal połowa tej powierzchni pojawi się w największych aglomeracjach, gdzie rynek wciąż jest nienasycony. Największe inwestycje to: Wzgórze w Gdyni, Galeria Katowicka, Poznań Główny City Center, Europa Centralna w Gliwicach, czy Auchan Bronowice w Krakowie.

 

Źródło:

https://www.pb.pl/

Tagi:␣
adautor

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.