Robyg rusza ze sprzedażą kolejnego etapu Young City

Robyg rusza ze sprzedażą kolejnego etapu Young City
Możliwość komentowania Robyg rusza ze sprzedażą kolejnego etapu Young City została wyłączona, 08/07/2015, przez␣, w␣architektura i design, Bemowo, budownictwo, ceny, deweloperzy, mieszkaniowe, sprzedaż, Warszawa

Grupa Robyg wprowadza do sprzedaży kolejne etapy inwestycji Young City, zlokalizowanej na warszawskim Bemowie. W ramach 7 i 9 etapu na rynek trafiły kolejne budynki z 287 lokalami. Rozpoczęcie siódmego i dziewiątego etapu inwestycji przewidziane jest na lipiec 2015, a zakończenie na październik 2016.

Grupa Robyg planuje, że miasteczko Robyg Young City obejmie łącznie nawet 3000 mieszkań, z czego 600 lokali już zostało oddanych do użytkowania i mieszka w nich ok. 3000 osób, a 500 mieszkań jest w budowie.

Young City jest nowoczesnym kompleksem mieszkaniowym zlokalizowanym w bardzo bliskiej odległości od planowanej nowej stacji metra na warszawskim Bemowie. W ramach projektu powstanie łącznie około 3000 lokali o metrażach od ok. 30 mkw. do ok. 93 mkw. Projekt obejmuje tereny zielone, place zabaw, lokale handlowe, a także inne udogodnienia.

Więcej informacji o inwestycjach znajdziesz TUTAJ

Źródło: mp

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.