Budynek B kompleksu Silesia Business Park oficjalnie otwarty

Budynek B kompleksu Silesia Business Park oficjalnie otwarty
Możliwość komentowania Budynek B kompleksu Silesia Business Park oficjalnie otwarty została wyłączona, 25/02/2016, przez␣, w␣architektura i design, biurowe, budownictwo, deweloperzy, Headline, inwestycje, Katowice, komercyjne

Dzisiaj oficjalnie otwarto drugi budynek kompleksu Silesia Business Park realizowanego przez Skanska Property Poland w Katowicach. Jego budowa trwała 1,5 roku. Otwarcie było połączone z uroczystością wmurowania kamienia węgielnego pod budowę Silesia Business Park C – trzeciego z czterech zaplanowanych budynków.

ilesia Business Park powstaje przy ul. Chorzowskiej w Katowicach. Kompleks, ze względu na oryginalną elewację w poziome czarno – biało – brązowe pasy już teraz stał się rozpoznawalnym miejscem na mapie Katowic i jest potocznie określany mianem „tiramisu”. The ante bets feature in Gates of Olympus is a great way to improve your chances of winning free spins. It costs 25 % more per spin, but it doubles your chance . Wraz z oficjalnym otwarciem budynku B i wmurowaniem kamienia węgielnego w budynku C, realizacja projektu wkroczyła w kolejną fazę.

Dwa pierwsze budynki kompleksu znalazły już prestiżowych najemców. Silesia Business Park A jest już niemal w całości wynajęty, a jego głównym najemcą jest firma PWC. Głównym najemcą drugiego budynku jest firma Capgemini, która w tym roku obchodzi dwudziestolecie działalności w Polsce. Specjalizacją katowickiego centrum jest zarządzanie infrastrukturą informatyczną a także usługi biznesowe dla klientów z całego świata.

„Silesia Business Park jest dowodem na pozytywną zmianę, jaką przechodzą Katowice, z poprzemysłowego miasta w jedno z najszybciej rozwijających się centrów biznesowych w Polsce. Sukces naszego projektu jest najlepszym przykładem na to, że miasto stało się nowoczesnym i tętniącym życiem centrum kulturalno-biznesowym, przyciągającym nowoczesne firmy i międzynarodowych inwestorów”, mówi Mariusz Krzak, dyrektor regionalny Skanska Property Poland.

Zgodnie z planem, trzeci budynek kompleksu zostanie oddany do użytku w czwartym kwartale 2016 r.

Sprawdź ceny najmu lokali biurowych w Katowicach

źródło i fot.: skanska.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.