Remont DK-1, S69 i A4 na Śląsku

Remont DK-1, S69 i A4 na Śląsku
Możliwość komentowania Remont DK-1, S69 i A4 na Śląsku została wyłączona, 09/11/2015, przez␣, w␣budownictwo, drogi, infrastruktura, inwestycje, śląskie

Rozpoczęły się prace remontowe na DK-1 w Piasku i w Pszczynie, drogowcy ruszyli też na S69 w Bielsku Białej. Zmieniona zostanie też organizacja ruchu na A4 w Rudzie Śląskiej.

Planowany koniec remontu w Pszczynie ma nastąpić 19 listopada. Przeprowadzona ma zostać tam wymiana barier betonowych. Na odcinku S69 w Bielsku-Białej ma zostać wymieniona nawierzchnia. Remont ma potrwać do jutra.

W sobotę rozpoczęło się usuwanie uciążliwego uskoku na A4 w Rudzie Śląskiej. Inwestycję o wartości 11 mln zł realizuje firma Skanska. Odcinek autostrady w tym miejscu ma zostać praktycznie zbudowany od podstaw. W związku z tymi wszystkimi utrudnieniami kierowcy powinni być szczególnie uważni podczas jazdy.

Informacje o inwestycjach znajdziesz TUTAJ

Źródło: rynekinfrastruktury.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.