Regionalny awans w Avison Young: Michał Ćwikliński obejmuje stanowisko Regionalnego Dyrektora Zarządzającego na region EMEA

Regionalny awans w Avison Young: Michał Ćwikliński obejmuje stanowisko Regionalnego Dyrektora Zarządzającego na region EMEA
Możliwość komentowania Regionalny awans w Avison Young: Michał Ćwikliński obejmuje stanowisko Regionalnego Dyrektora Zarządzającego na region EMEA została wyłączona, 04/03/2024, przez␣, w␣Uncategorized

Avison Young ogłasza awans Michała Ćwiklińskiego na stanowisko Regionalnego Dyrektora Zarządzającego na Europę, Bliski Wschód i Afrykę (EMEA). Michał będzie również dalej pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego Avison Young w Polsce. Ta nominacja następuje w momencie dynamicznego rozwoju Avison Young w regionie EMEA.

„Michał jest doskonale rozpoznawaną postacią na rynku nieruchomości komercyjnych w Europie, ze znacznym doświadczeniem w budowaniu i rozwijaniu zespołów doradczych, dzięki czemu będzie odgrywał kluczową rolę w dalszym rozwoju Avison Young w tym regionie.” – powiedział Martin Dockrill, Dyrektor Operacyjny Avison Young.

Michał ma ponad 20-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Jest absolwentem University of Reading w Wielkiej Brytanii i Szkoły Głównej Handlowej w Polsce oraz członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS). W przeszłości pracował w innych międzynarodowych firmach doradczych – King Sturge (obecnie część JLL) i Savills, zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i w Polsce. Jest aktywnym brokerem inwestycyjnym, który zrealizował transakcje o łącznej wartości blisko 5 miliardów euro. Od 2017 r. Ćwikliński pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego na Polskę w Avison Young i jest członkiem Globalnego Komitetu Wykonawczego firmy. Pełniąc tę funkcję, przyczynił się do wzmocnienia obecności Avison Young na rynku EMEA poprzez rekrutację największych talentów i uruchomienie nowych linii biznesowych.

W ramach nowej roli Ćwikliński będzie ściśle współpracował z zespołami zarządzającymi Avison Young w regionie EMEA i na świecie, nadzorując i wspierając strategiczne inicjatywy, a także rozbudowując ofertę usług firmy na szerszą skalę.

„Ta nominacja to dla mnie ogromne wyróżnienie. – komentuje Michał Ćwikliński – Miałem przyjemność pracować w kilku firmach doradczych, w Polsce i Wielkiej Brytanii, i wierzę, że to doświadczenie pomoże mi lepiej wspierać współpracę pomiędzy biurami Avison Young w regionie EMEA. Ogromnie cieszę się perspektywą zacieśnienia współpracy z naszymi utalentowanymi zespołami w Austrii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Irlandii, Izraelu, Francji, Niemczech, RPA, Rumunii, Wielkiej Brytanii, ZEA i na Węgrzech. Jestem przekonany, że wspólnie umocnimy pozycję Avison Young w regionie.”

Tagi:␣
Avison Young

Omnie PRESTIGE PR